fa-IR
نخستین نمایشگاه بین‌المللی «توسعه کسب‌وکار» فردا آغاز به‌کار می‌کند

نخستین نمایشگاه بین‌المللی «توسعه کسب‌وکار» فردا آغاز به‌کار می‌کند

سازمان‌ها و نهادهای دولتی و همچنین شرکت‌ها، بنگاه‌ها، موسسات کاریابی و کارآفرینی فردا در نخستین نمایشگاه بین‌المللی «توسعه کسب‌وکار» گردهم می‌آیند تا ضمن عرضه خدمات مختلف خود، برنامه و راهکارهای ایجاد و توسعه اشتغال و کارآفرینی را ارایه کنند.

این نمایشگاه صبح فردا، ۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۶ با حضور مقامات وزارت کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت معدن و تجارت، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می‌یابد.

مهدی فرهادی‌نیا، مدیر برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی توسعه کسب‌وکار گفت: این نمایشگاه در سه حوزه خدمات مدیریتی، حوزه خدمات فرانچایز و استارت‌آپ‌های مدیریتی با حضور و مشارکت ۷۰ شرکت و غرفه دار و با هدف توسعه کسب‌وکارها در راستای اقتصاد مقاومتی، معرفی خدمات نوین مدیریتی، آشنایی با فرانچایز برای مدیران و سرمایه‌گذاران و توسعه استارت‌آپ‌ها در فضایی بیش‌از دوهزار متر مربع در سالن‌های ۱۰ و ۱۱ محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد.

مدیر برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی توسعه کسب‌وکار اضافه کرد: این نمایشگاه با حمایت «وزارت صنعت، معدن و تجارت»، «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» و «سازمان مدیریت صنعتی» و «دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران»، «خانه صنعت معدن تجارت»، «کانون کارآفرینان استان تهران»، «اتاق اصناف ایران»، «بنیاد فرهنگی اصناف ایران» و «انجمن ملی فرانچایز ترکیه» برگزار خواهد شد.

فرهادی نیا با بیان اینکه حوزه‌های کسب‌وکاری که در این نمایشگاه حضور دارند، نوظهور هستند و در توسعه کسب‌وکار نقش مهمی را ایفا خواهند کرد، گفت: ما در ایران در حال پوست‌اندازی از اقتصاد منبع محور به سمت اقتصاد دانش‌بنیان هستیم و نمایشگاه توسعه کسب‌وکار قطعا موجب بهبود فضای کسب‌وکار و به‌تبع آن اوضاع اقتصادی جاری خواهد شد.

مدیر برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌المللی توسعه کسب‌وکار در ادامه موضوع فرانچایز را یکی از محورهای مهم این نمایشگاه بیان کرد و افزود: اگر در زمینه فرانچایز فرهنگ‌سازی صورت گیرد جوانانی که به دنبال کسب‌وکار هستند می‌توانند کسب‌وکار پایدار ایجاد کنند.

او افزود: اگر وارد فرانچایز شویم شغل‌های پایدار و کسب‌وکار درازمدت توسعه پیدا می‌کنند زیرا مدلی را نشان می‌دهد که بر اساس آن آدم‌ها وارد کسب‌وکار استاندارد و سود تعریف شده، می‌شوند.

هم‌زمان با این نمایشگاه، نخستین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی فرانچایز ایران نیز با حمایت شورای جهانی فرانچایز (World Franchise Council) و برخی «انجمن‌های ملی فرانچایز کشورهای توسعه یافته»، «وزارت صنعت، معدن و تجارت»، «وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی»، «اتاق اصناف ایران» و «خانه صنعت، معدن و تجارت ایران» برگزار خواهد شد.

این رویداد به دلیل ایجاد فضایی مناسب برای ارایه محصولات و خدمات شرکت‌کنندگان به بازار بزرگ و نوظهور فرانچایز ایران، توسعه ارتباطات و دیدار‌های موثر با افراد کلیدی و تصمیم گیرنده داخلی، بین‌المللی و آشنایی با آخرین دست‌آوردها و رویکردهای این صنعت مهم جهانی، اهمیت دارد.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی توسعه کسب‌وکار از فردا تا ۲۴ دی‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان است.