fa-IR
همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار برگزار می‌شود
به همت معاونت بانوان اتاق بازرگانی اصفهان

همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار برگزار می‌شود

دومین همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار با شعار «زنان، هم‌پیمانان توسعه و برکت اقتصادی» ۱۶ اسفندماه سال جاری به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و به همت معاونت بانوان اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌شود.

هدف شورای عالی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان، راهنمایی مطلوب جوانان به‌ویژه بانوان برای ورودی منطقی و اثرگذار به محیط کسب‌وکار است و ازاین‌رو موضوعات «زن، اقتصاد و توسعه پایدار»، «زن، سیاست، فرهنگ، اجتماع و توسعه پایدار» و «زن، محیط‌زیست و توسعه پایدار» ازجمله محورهای اصلی این همایش هستند.

از اهداف اصلی این همایش می‌توان به موارد معرفی بانوان کارآفرین و تبادل تجارب آن‌ها به‌عنوان الگوهای موفق در سطح ملی و فراملی و ایجاد بستر مناسب جهت توسعه همکاری اقتصادی بانوان در سطوح ملی منطقه‌ای و بین‌المللی، ترویج و توسعه فرهنگ نقش‌آفرینی بانوان، مشارکت همه‌جانبه آنان در حوزه‌های مختلف ازجمله پایداری خانواده و استفاده بهینه از توانمندی‌های آنان در راستای دستیابی به توسعه پایدار، ترغیب به ایجاد شبکه‌های اطلاعاتی و ارتباطی میان بانوان کارآفرین در فعالیت‌های اقتصادی در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی و کمک به پیوند منطقی و متناسب میان کارآفرینان با دولت، بانک‌ها و سایر ذی‌نفعان اشاره کرد.

فراخوان ارسال مقاله به این همایش در حال حاضر آغازشده و علاقه‌مندان به حضور تا تاریخ ۵ اسفندماه فرصت دارند مقالات خود را به آدرس پست الکترونیکی info@economicwoman.com ارسال کنند.

اولین همایش ملی جایگاه زنان در کارآفرینی و توسعه پایدار با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، نمایندگان مجلس و جمعی از زنان فعال استانی و کشوری اسفندماه سال ۹۵ در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن اصفهان برگزار شد.