fa-IR
دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در کنار کسب‌وکارهای نوپا

دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در کنار کسب‌وکارهای نوپا

نشستی با هماهنگی پارک علم و فناوری خلیج‌فارس و با حضور تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های مرتبط دوشنبه ۱۸ دی‌ماه ۱۳۹۶ در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.

در این نشست که به‌منظور آشنایی دستگاه‌های اجرایی با مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا واحد بوشهر در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، مدیران با حوزه فعالیت مرکز آشنا شدند.

مزارعی، مدیر مرکز رشد علم و فناوری خلیج‌فارس ضرورت حمایت دستگاه‌های اجرایی از توسعه کسب‌وکارهای نوپا را یادآور شدند و از مدیران حاضر خواستند که مرکز را در این مسیر یاری دهند.

در ادامه جراحی، کارشناس اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به تشریح فعالیت‌های مرکز توانمندسازی پرداختند. همچنین سالمی، مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه خلیج‌فارس در مورد ضرورت همگرایی تمامی دستگاه‌های اجرایی در این مسیر مطالبی را عنوان کردند و خواستند که مدیران دستگاه‌ها از جزیره‌ای کار کردن در حوزه توسعه کسب‌وکارهای نوپا پرهیز کنند. وطن‌خواه معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز جهت انجام حمایت‌های این اداره کل از برگزاری رویدادها و کمک به توسعه کسب‌وکارهای نوپا اعلام آمادگی کردند.

در پایان از دستگاه‌های اجرایی استان خواسته شد که بخشی از امکانات، زیرساخت‌ها و منابع مالی خود را جهت کمک به فعالیت مرکز کسب‌وکارهای نوپا در اختیار پارک علم و فناوری خلیج‌فارس قرار دهند.