fa-IR
دیدار رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران از مرکز کسب‌وکارهای نوپا

دیدار رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران از مرکز کسب‌وکارهای نوپا

رسول سرائیان، رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز از مرکز توانمند‌سازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا دیدار کرد و با فعالیت این مرکز از نزدیک آشنا شد.
در این دیدار رضا باقری اصل، معاون دولت الکترونیک، شهلا اصولی، مدیر مرکز توانمند‌سازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا و مدیر کل دفتر پایش و نظارت بر اجرای دولت الکترونیک و عطا خلیقی، مدیر اجرایی مرکز به ارایه توضیحاتی درباره این مرکز پرداختند.
در ادامه نشستی با حضور مدیران مرکز برگزار شد که فعالیت‌های گذشته و برنامه‌های آینده مرکز تشریح و مسایلی درباره رویکردهای آینده مرکز از سوی رییس سازمان فناوری اطلاعات اعلام شد.
در این نشست، سایت مرکز، پژوهش‌ها، آموزش، اخبار، خدمات، اینفوگرافیک‌ها، تقویم رویدادها، دوهفته‌نامه زیست‌بوم و ... برای ریاست سازمان توضیح داده شد و او با اشاره به تجربه فعالیت مرکز تاکنون بر ادامه فعالیت‌های این مرکز با استانداردهای جهانی تاکید کرد.
سرائیان با بیان این‌که مساله ایجاد اشتغال از مهم‌ترین مسایل امروز جامعه است، افزود: سه مساله اشتغال‌زایی، جلوگیری از مهاجرت نخبگان و خلق ثروت و کاهش وابستگی به درآمد نفت باید در برنامه‌ریزی‌های آینده مرکز به‌صورت جدی لحاظ شود.