تخفیف ۴۰ درصدی برای حضور استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه الکامپ قم

تخفیف ۴۰ درصدی برای حضور استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه الکامپ قم

نمایشگاه الکامپ و تلکام قم سال ۹۶ از ۲۶ تا ۲۹ دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی‌ قم برگزار می‌شود.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که امسال نیز مانند سال‌های گذشته در محل دایمی نمایشگاه بین‌المللی‌ قم برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌شود و فرصتی برای تبادل‌نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری‌های تجاری و تکنولوژیکی بین دست‌اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی‌داری در تحرک‌ بخشیدن به حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفا می‌نماید.

با توجه به برگزاری نمایشگاه و پیرو پیگیری‌های نظام صنفی رایانه‌ای استان قم در زمینه راه‌اندازی غرفه استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه الکامپ پیش رو مقرر شد غرفه‌ای با تخفیف بسیار مناسب در اختیار استارت‌آپ‌ها قرار گیرد.

با توجه به این‌که سال گذشته نیز نظام صنفی رایانه‌ای هزینه غرفه استارت‌آپ‌ها را پرداخته بود امسال با رایزنی‌ها امکان تخفیف ۴۰ درصدی را برای استارت‌آپ‌ها فراهم کرده‌است و استارت‌آپ‌های علاقه‌مند به شرکت در نمایشگاه با مراجعه به نظام صنفی رایانه‌ای استان می‌توانند از این تخفیف بهره‌مند شوند.