fa-IR
حضور استارت‌آپ‌ها در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

حضور استارت‌آپ‌ها در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

شرکت خدمات انفورماتیک به‌عنوان تنها حامی اولین دوره از نمایشگاه نواندیشان فناوری‌های مالی که هم‌زمان با هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت طی روزهای دوم و سوم بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد؛ افتخار دارد با همکاری پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ج.ا.ا میزبان طرح‌های بدیع شما در حوزه‌های بانک، پرداخت و سایر حوزه‌های مرتبط با صنعت مالی باشد.

لذا از تمامی تیم‌ها که در زمره یکی از گروه‌های «صاحبان ایده»، «دارندگان طرح کسب‌وکار» و «MVP» یا «طرح‌های تجاری‌سازی شده در قالب شرکت‌های نوپا» قرار می‌گیرند دعوت می‌شود حداکثر تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۴ دی ۱۳۹۶ با مراجعه به پایگاه اینترنتی ضمن ثبت‌نام اعضای تیم خود، در خصوص تکمیل فرم‌های مربوطه و بارگذاری اطلاعات تکمیلی اقدام نمایند.

پس از ارزیابی اولیه طرح‌ها، از تیم‌های برتر جهت مصاحبه حضوری دعوت خواهد شد و در نهایت ۳۰ تیم منتخب (ده تیم در هر گروه) به مرحله نهایی راه خواهند یافت. تیم‌های فوق این فرصت را خواهند یافت که ضمن حضور رایگان در فضای نمایشگاهی تخصیص یافته در بزرگ‌ترین رویداد سالانه صنعت بانکداری و پرداخت کشور، از امکان ارایه ایده، طرح و محصولات خود به بیش از ۵۰۰۰ بازدیدکننده فعال در صنعت بانکداری و پرداخت در طول روزهای برگزاری رویداد بهره‌مند گردند.

شایان ذکر است هدایای نقدی ویژه‌ای برای ۹ استارت‌آپ برتر (۳ تیم در هر گروه) در نظر گرفته شده که طی مراسم اختتامیه همایش به ایشان اهدا خواهد شد.

 توضیحات تکمیلی:

- کلیه مراحل ثبت‌نام و بارگذاری اطلاعات در سایت رایگان است.

- حداکثر تعداد مجاز اعضای هر تیم ۵ نفر است.

- هر تیم حداکثر می‌تواند در یکی از سه گروه «صاحبان ایده»، «دارندگان طرح کسب‌وکار» و «MVP» یا «طرح‌های تجاری‌سازی شده در قالب شرکت‌های نوپا» ثبت‌نام کند.

- مواردی از قبیل مزیت رقابتی طرح، میزان نوآوری، تطابق با نیاز بازار، توجه به چالش‌های امنیتی، تطابق با قوانین رگولاتوری حوزه عملکرد و پتانسیل درآمدزایی طرح از اهم شاخص‌های ارزیابی خواهند بود.

- هزینه رزرو فضای نمایشگاهی و غرفه سازی جهت ۳۰ تیم برتر توسط شرکت خدمات انفورماتیک تقبل خواهد شد.

- با توجه به محدودیت زمانی تا زمان برگزاری نمایشگاه، مهلت اعلام شده فوق جهت ارسال طرح‌ها تمدید نخواهد شد.

- در صورت مواجهه با هرگونه اشکال فنی طی فرایند ثبت‌نام و تکمیل فرم‌ها، مراتب را طی ارسال ایمیل به آدرس noandishan@isc.co.ir به تیم پشتیبانی منعکس نمایید.