fa-IR
مهلت پایانی ثبت‌نام در ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه

مهلت پایانی ثبت‌نام در ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه

پنجمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور به همت دانشگاه صنعتی­ شریف و با همکاری دانشگاه شهید چمران اهواز ۵ تا ۷ بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.

در دنیای امروز، علوم فناوری اطلاعات به‌عنوان یکی از ضروریات زندگی بشر محسوب شده و نیاز به برنامه‌نویسی‌های کاربردی در این خصوص همه‌گیر شده است، لذا جهت توسعه برنامه‌های فارسی و با توجه به اینکه جوانان کشور ما از استعداد سرشاری در زمینه برنامه‌نویسی تلفن همراه برخوردار هستند، ضرورت جذب این استعدادها به‌عنوان یک وظیفه بر عهده هریک از ذ­ینفعان در این صنعت است.

پس از برگزاری چهار دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه در سال‌های ۹۳ تا ۹۶ و حضور گسترده برنامه‌نویسان حرفه‌ای از کل کشور در این مسابقات، «پنجمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه» با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید چمران اهواز، پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف، آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف، پارک علم و فناوری خوزستان و مرکز نوآوری و خلاقیت دانشگاه شهید چمران اهواز در محل دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

در این مسابقات تیم‌هایی شامل برنامه‌نویس، گرافیست و ایده‌پرداز و ...، ۴۸ ساعت وقت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه کاربردی تلفن همراه را طی یک سری قوانین و مقررات خاص طراحی و پیاده‌سازی کنند.

بر اساس اعلام دبیرخانه مسابقات، ۳۰ دی‌ماه آخرین مهلت ثبت‌نام در این دوره از مسابقات است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت مراجعه کرده یا با شماره تلفن‌های ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱ و ۳۳۳۴۲۳۲-۰۶۱ تماس بگیرند.