هشتمین نمایشگاه و همایش شهر ایده‌آل از فردا آغاز می‌شود
با حضور ۱۰۰ شرکت داخلی در کیش

هشتمین نمایشگاه و همایش شهر ایده‌آل از فردا آغاز می‌شود

هشتمین نمایشگاه و همایش شهر ایده‌آل با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با هدف ارتقاء سطح مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی از فردا در جزیره کیش آغاز می‌شود.

در این نمایشگاه بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی در حوزه مدیریت و خدمات شهری، شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته آخرین دستاوردها و تجهیزات خود را در فضایی به وسعت ۱۸ هزار مترمربع به نمایش می‌گذارند.

ایجاد بستر مناسب برای عرضه محصولات با کیفیت به شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و پیمانکاران، ارایه الگوی شهرهای ایده‌آل‌، کمک به توسعه فروش عرضه‌کنندگان فناوری‌های نوین روز دنیا در حیطه مدیریت شهری و حمایت از تولیدات ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در هشتمین دوره نمایشگاه خدمات شهری و فضای سبز شهر ایده‌آل که از ۱۰ دی‌ماه در مرکز بین‌المللی نمایشگاه‌های کیش آغاز به کار می‌کند، شرکت‌کنندگان در حوزه‌های مبلمان شهری، حمل‌ونقل عمومی، مدیریت و خدمات شهری، راه و شهرسازی، آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، فضای سبز، روشنایی و نورپردازی شهری، تبلیغات شهری و زیباسازی، فناوری اطلاعات، بازیافت و تبدیل مواد، آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، هشتمین همایش علمی شهر ایده‌آل با حضور فعالان حوزه‌های شهری، ۱۱ و ۱۲ دی‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود.

برگزاری نشست با حضور مسئولان در حوزه‌های پسماند، پارک‌ها و فضای سبز، زمین و مسکن، شهرهای نمونه گردشگری، استارت‌آپ‌های عرصه فناوری‌های نوین خدمات شهری، فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه شهرداری‌های کشور و کارگاه‌های تخصصی برای مخاطبان حوزه مدیریت شهری از برنامه‌های جنبی این دوره از نمایشگاه و همایش شهر ایده‌آل است.

سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، اتحادیه اتوبوسرانی، اتحادیه تاکسیرانی، سازمان همیاری استان‌های تهران و خراسان رضوی، شورای عالی استان‌ها و سازمان پدافند غیرعامل از جمله مشارکت‌کنندگان این رویداد هستند و همچنین سازمان شهرداری‌ها حامی این رویداد است.