fa-IR
برگزاری رویدادی برای تقویت میکرواکوسیستم‌های کارآفرینی اصفهان
رویداد همتاکار در حال برگزاری است

برگزاری رویدادی برای تقویت میکرواکوسیستم‌های کارآفرینی اصفهان

سومین رویداد کارآفرینی همتاکار به همت مرکز رشد دانشگاه اصفهان و انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اصفهان با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت‌کننده در حال برگزاری است و تا اواسط زمستان نیز ادامه خواهد داشت.

همتاکار که مخفف کارآفرینی با همتایان است، تلاشی گروهی برای بهبود فضای کسب‌وکار تمام اعضا، توسط همه شرکت‌کنندگان است؛ از بعدی دیگر این رویداد تلاشی برای برقراری عدالت اجتماعی و ایجاد شرایط برابر اقتصادی برای هر استعدادی است.

در این رویداد گروه‌های مردمی و سازمان‌های دولتی و خصوصی برای بهبود اکوسیستم کارآفرینی در یک موضوع یا فناوری خاص با هم همکاری می‌‌کنند که بدین منظور با همکاری گروه‌های مردمی، کانون ‌های همتاکار تشکیل خواهد شد و تمام اعضا متعهد به بهبود فضای کسب‌‌وکار و اکوسیستم کارآفرینی کانون هستند. این اعضا موجب بهبود فضای کسب‌‌وکار و محیط اقتصادی خود و سایرین و گسترش مواردی از قبیل دانش کاربردی، تسهیلات قرض‌‌الحسنه، تعداد شرکت‌های همکار، مشاوره همتایان، بازار قابل دسترس اعضا و مواردی از این دست برای خود و سایر اعضا خواهند شد.

کوروش خسروی، دبیر جشنواره ملی شیخ‌بهایی و از اصلی‌‌ترین بنیان‌گذاران این رویداد معتقد است همتاکار برای به اشتراک گذاشتن توانمندی و ظرفیت‌های کارآفرینی اعضاست و اولین تلاش برای پیاده‌‌سازی peer to peer entrepreneurship در ایران محسوب می‌شود.

در این رویداد قرار است بعد از آموزش، ۶  کلاس ۹۰ دقیقه‌‌ای به‌طور موازی برگزار ‌شود و اعضا گردهم می‌‌آیند و هر آنچه را که فکر می‌‌کنند می‌‌تواند برای دیگران مفید باشد و توان کارآفرینی آنان را افزایش دهد، با آنان به اشتراک می‌‌گذارند.

برای اطلاع از برنامه‌های این رویداد می‌توانید به سایت همتاکار مراجعه کنید.