fa-IR
سومین رویداد علمی ایده‌شو چهارمحال و بختیاری برگزار شد

سومین رویداد علمی ایده‌شو چهارمحال و بختیاری برگزار شد

سومین رویداد علمی ایده‌شو استان چهارمحال و بختیاری توسط پارک علم و فناوری استان و با همکاری آموزش‌وپرورش شهرستان سامان و مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان در شهرستان سامان برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در این برنامه گفت: سومین رویداد علمی ایده‌شو استان به‌منظور شناسایی ایده‌های کاربردی شهرستان سامان و با هدف ایجاد انگیزش و فرهنگ‌سازی در زمینه کارآفرینی فناورانه در میان دانشجویان و دانش‌آموزان توسط پارک علم و فناوری برنامه‌ریزی و اجرا شد.

اسماعیل پیرعلی افزود: از ۳۶ ایده رسیده به دبیرخانه این رویداد ۸ ایده در بخش دانشجویی و ۴ ایده در بخش دانش‌آموزی با نظر داوران به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند که در پایان ۵ ایده برتر بخش دانشجویی  و ۴ ایده دانش‌آموزی علاوه بر دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی از حمایت‌های کانون شکوفایی خلاقیت شهرستان سامان برخوردار شدند.

ایده‌شو رویدادی است که به ایده‌پردازان فرصت می‌دهد تا ایده‌های خود در مدت ۳ دقیقه ارایه دهند که این ایده‌ها بر اساس عامه‌پسند بودن برای حضار و فنی بودن برای داوران و فعالان اقتصادی جهت راه‌اندازی یک کسب‌وکار سنجیده خواهند شد.