fa-IR
معرفی ایده‌ها و طرح‌های برتر جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف

معرفی ایده‌ها و طرح‌های برتر جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف

طرح‌های نوآورانه و استارت‌آپ‌های راه یافته به مرحله نهایی نهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف، امروز ۴ دی‌ماه و هم‌زمان با هفته پژوهش در دانشگاه صنعتی شریف، مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.

نهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف در روز دوشنبه ۴ دی‌ماه، با معرفی ایده‌ها و طرح‌های برتر به کار خود پایان خواهد داد.

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار (vccup)، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده، این رخداد در ادامه برگزاری موفق هشت دوره قبلی جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف بوده که در حال حاضر به‌صورت کشوری، توسعه یافته و در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

این جشنواره از یک‌سو عرصه‌ای است برای ارایه دستاوردهای فنی ـ پژوهشی دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه‌ها، کارآفرینان، صاحبان ایده‌های کسب‌وکار و از سوی دیگر فضایی است برای طرح نیازمندی‌های صنعت که نهایتاً از رهگذر سرمایه‌گذاری صنعت در کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، فرصتی را برای همکاری موثر و نظام‌مند صنعت و دانشگاه فراهم می‌آورد.

در طی مراحل این جشنواره، شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب‌وکار و تمرین عملی آن‌ها بر مبنای ایده محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده‌سازی طرح خود جهت ارایه به نهادها و اشخاص سرمایه‌گذار اقدام کردند. خروجی نهایی این جشنواره، ایده‌ها و طرح‌های برتری است که ضمن برخورداری از خدمات حمایتی مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف و سایر نهادهای حامی، سایر سرمایه‌گذاران به‌منظور تجاری شدن طرح و تولید محصول مربوطه را خواهند داشت.

مراسم اختتامیه نهمین دوره از این جشنواره روز دوشنبه ۴ دی‌ماه در دو بخش شامل ایده‌ - طرح نوآورانه و استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود. ایده‌ها و طرح‌های شرکت‌کننده در هر سرفصل به‌طور جداگانه مورد داوری و ارزیابی قرار گرفته و برگزیدگان هر حوزه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.