fa-IR

پروژه‌های خود را با تسکولو به‌صورت آنلاین مدیریت کنید

۳۲/۳۵MB مصاحبه با استارت‌آپ تسکولو
گزارشگر

با تشکر از وقتی‌که در اختیار مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا قرار داده‌اید، خودتان و استارت‌آپ ی که راه‌اندازی کرده‌اید را معرفی کنید.
من کاظم کشاورز هستم از هم‌‌مؤسس‌‌های تسکولو. تسکولو یک سیستم مدیریت پروژه آنلاین است که علاوه بر مدیریت وظایف مختلف، ارتباطات درون‌سازمانی مثل ارتباط با افراد به‌صورت آنلاین با سطح دسترسی متفاوت ایجاد می‌کند. همچنین تسکولو توانایی زمان‌بندی برای مدیران پروژه را فراهم می‌کند.

چند وقت است که تسکولو فعالیت خود را شروع کرده و با چه تیمی کار خود را آغاز کرد؟
تسکولو فعالیت خود را از دو سال قبل و با یک تیم دونفره آغاز به کار کرده است. و به‌مرورزمان ظرف یک سال تیم تسکولو بزرگ‌تر شد و در حال حاضر تسکولو ۱۳ نفر عضو دارد.

ایده راه‌اندازی تسکولو چگونه به ذهنتان رسید؟
تسکولو در ابتدا یک پروژه داخلی بود و بیشتر به‌عنوان یک ابزار داخلی از آن استفاده می‌شد. در ادامه متوجه شدیم که این ابزار با استقبال خوبی روبه‌رو شده و بعد آن را به شکل تسکولو به بازار عرضه کردیم.

نحوه تأمین سرمایه مالی برای تسکولو به چه شکل بوده؟
تا الان توانستیم از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای ادامه راه استفاده کنیم. که برخی از آن‌ها قراردادهایی هم تنظیم شده است.

سیاست خاصی برای جذب کاربران دارید؟ از چه کانال‌هایی با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کنید؟

فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی داریم و پشتیبانی خوبی هم در سایت فراهم‌شده تا در اسرع وقت به سؤالات کاربران پاسخ داده شود.

با تشکر از شما و با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای استارت‌آپ تسکولو در فضای کارآفرینی کشور.

تسکولو: https://www.taskulu.com

 

این گفتگو، مصاحبه «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» با تسکولو با همکاری تک‌تاکس در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ است.

بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به مدت چهار روز از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۴۲۰ شرکت حضور داشتند که دراین‌بین ۸۰ کسب‌وکار نوپا (استارت‌آپ) برای معرفی محصولات و خدمات خود در نمایشگاه حاضر شدند. حضور پرشور استارت‌آپ‌ها برای اولین بار در این نمایشگاه وجه تمایز آن با برنامه‌های سال‌های قبل این نمایشگاه بود. این مهم فرصتی را برای «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» فراهم کرد تا از نزدیک با استارت‌آپ‌های مختلف به گفتگو بنشیند و روند فعالیت و وضعیت فعلی آن‌ها را بررسی کند.