جزییات برنامه‌های جشنواره توان‌تک اعلام شد

جزییات برنامه‌های جشنواره توان‌تک اعلام شد

جزییات برنامه‌های جشنوراه توان‌تک، شامل برنامه افتتاحیه، کارگاه‌ها، ارایه استارت‌آپ‌ها و اختتامیه اعلام شد.

مراسم افتتاحیه جشنوراه توان تک با حضور نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران و نمایندگان حامیان جشنواره فردا سه‌شنبه ۲۱ آذرماه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱ برگزار می‌شود.

در این مراسم، زهرا ساعی، رییس فراکسیون معلولان مجلس سخنرانی خواهد کرد و پس از سخنرانی منصوره پناهی، مدیرعامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و نمایندگان حامیان اصلی رویداد، نمایشگاه به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

در حاشیه این نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی تدارک دیده شده است که براساس برنامه اعلام شده، روز چهاشنبه،‌ کارگاه آموزشی «ساخت اپلیکیشن موبایل بدون برنامه‌نویسی» توسط تیم پازلی از ساعت ۱۰ تا ۱۳، کارگاه آموزشی «آشنایی با منتورینگ به عنوان شغل» توسط استارت‌آپ مکتب‌خانه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۴:۳۰، کارگاه آموزشی «فریلنسینگ برای توانیابان» توسط الهام ریحانیان از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰ و کارگاه آموزشی خلق ایده‌ی کسب‌وکار توسط کتایون سپهری از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می‌شود.

روز پنج‌شنبه ۲۳ آذر، کارگاه آموزشی «دسترس‌پذیری اپلیکیشن و وب‌سایت» از ساعت ۱۰ تا ۱۳ توسط کافه‌بازار، کارگاه آموزشی «نحوه ارایه» توسط کیان شلیله از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و کارگاه آموزشی «موفقیت یعنی تلاش بدون توقف» از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ توسط دیجی‌کالا ارایه خواهند شد.

روز جمعه ۲۴ آذر از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲، فیلم «مسیر سپید» با حضور عوامل سازنده به نمایش درآمده و از ساعت ۱۲ تا ۱۵:۳۰ شاهد رقابت استارت‌آپ‌ها خواهیم بود.


مراسم اختتامیه جشنواره توان تک هم از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۳۰ برگزار خواهد شد.

از ۲۲ تا ۲۴ آذر از ساعت ۱۰ تا ۱۸ مشاوره‌های شغلی به توان‌یابان در منطقه ویژه اشتغال و کارآموزی برگزار خواهد شد و بازدید از نمایشگاه و غرفه‌ها برای عموم آزاد است.

توان‌تک رویدادی چهار روزه است که به منظور متبلور کردن پتانسیل‌های افراد دارای معلولیت در حوزه اشتغال و آشناسازی استارت‌آپ‌ها با بازار خدمات توان‌یابان و استعدادهای آن‌ها برگزار می‌شود.