عقد تفاهم‌نامه همکاری بین آسان‌بار و شرکت Avirtel در باکوتل ۲۰۱۷

عقد تفاهم‌نامه همکاری بین آسان‌بار و شرکت Avirtel در باکوتل ۲۰۱۷

تفاهم‌نامه همکاری بین استارت‌آپ ایرانی آسان‌بار و شرکت آذری اویرتل Avirtel در حاشیه بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی باکوتل امضا شد.

آسان‌بار به‌عنوان یکی از ۱۰ استارت‌آپ برتر ایرانی در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی باکوتل ۲۰۱۷ کشور آذربایجان با حمایت مالی و معنوی دولت حضور پیدا کرد.

محمدجواد آذری جهرمی در بازدید از غرفه آسان‌بار آینده این استارت‌آپ را بسیار روشن ارزیابی کرده و حمایت خود را از آسان‌بار و فعالیت‌های بین‌المللی آن اعلام کرد.

در این نمایشگاه همچنین الهام علی‌اف، رییس جمهوری کشور آذربایجان به همراه همسر خود از پاویلیون ایران بازدید کردند. در این بازدید از آسان‌بار و استفاده از اپلیکیشن و دریافت توضیحات کافی، از آسان‌بار به‌عنوان یکی از برترین و فعال‌ترین استارت‌آپ‌های ایرانی نمایشگاه باکوتل نام برد.

یکی از مهم‌ترین دستاوردهای آسان‌بار در این نمایشگاه، عقد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت بین‌المللی Avirtel در کشور آذربایجان و منطقه قفقاز هست.

محمد حسینی، مدیرعامل آسان‌بار، عقد این تفاهم‌نامه را مقدمه‌ای برای آغاز فعالیت‌های استارت‌آپ آسان‌بار در منطقه قفقاز و آذربایجان عنوان کرد و این اتفاق را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای حضور در نمایشگاه بین‌المللی باکوتل ۲۰۱۷ برای پاویلیون ایران برشمرد.