fa-IR
رویداد استارت‌آپی ایده‌پروری و کار‌‌آفرینی گردشگری در مشهد برگزار شد

رویداد استارت‌آپی ایده‌پروری و کار‌‌آفرینی گردشگری در مشهد برگزار شد

نشست هماهنگی رویداد استارت‌آپی ایده‌پروری و کارآفرینی گردشگری دیروز ۱۳ آذرماه با توجه به بهره‌مندی از ظرفیت دانشگاه‌های فعال در حوزه گردشگری در مشهد برگزار شد.

صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی، یوسف بیدخوری، جانشین معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی خراسان رضوی گفت: ایده‌پروری‌ها و استفاده از ایده‌ها و مکاتبات با دانشگاه‌های فعال در حوزه گردشگری و پارک علم و فناوری صورت گرفته است. واحدهای اقامتی زیادی در سطح شهر مشهد فعال هستند و می‌توانند زمینه عملیاتی پیدا کنند و میراث‌فرهنگی تا مرحله عملیات و اجرا پای‌کار است.

سعید برزگر، رییس گروه توسعه گردشگری و بازاریابی میراث فرهنگی خراسان رضوی نیز گفت: استارت‌آپ حدود چهار سال است که وارد ایران شده و هدف از آن حمایت از ایده‌ها، تولید و عرضه محصول است.

او افزود: میراث فرهنگی خراسان رضوی بنا بر دستور معاونت گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استارت‌آپ کشوری را در زمینه واحدهای اقامتی برگزار خواهد کرد این استارت‌آپ‌ها بر اساس قابلیت هر استان ابتدا در سطح استانی و سپس ملی برگزار می‌شود.

برزگر بیان کرد: در این استارت‌آپ بازاریابان، دانشگاهیان، مدیران تجاری، برنامه‌نویسان و... می‌توانند شرکت کنند و داوران از ۱۰ ایده برتر سه ایده را به‌عنوان بهترین ایده استارت‌آپ انتخاب می‌کنند. این استارت‌آپ اردیبهشت ۹۷ در مشهد برگزار خواهد شد.