fa-IR
معرفی استارت‌آپ؛ دفتر شما: اولین مرکز تماس بومی آنلاین در ایران

معرفی استارت‌آپ؛ دفتر شما: اولین مرکز تماس بومی آنلاین در ایران

«دفتر شما» عرضه‌کننده خدمات ارتباطی در حوزه دفتر کار مجازی و اولین مرکز تماس بومی آنلاین در ایران است. با استفاده از خدمات «دفتر شما» با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر می‌توانید کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و به‌سرعت گسترش دهید و فقط روی موفقیت خود تمرکز کنید.


چگونه بدون داشتن دفتر کار، خط ثابت تهران بگیرم؟

قبلا برای گرفتن یک خط تلفن ثابت می‌بایست با داشتن سند مالکیت ملکی یا اجاره‌نامه به اداره مخابرات منطقه خود مراجعه می‌کردید و با ارایه مدارک درخواست شماره تلفن می‌دادید. اگر شانس با شما یار بود و خط آزاد در منطقه شما وجود داشت، بعد از چند روز خط را به شما تحویل می‌دادند؛ اما در اکثر مناطق مهم تجاری شهر، به علت متقاضی زیاد باید چند هفته یا حتی چند ماه منتظر دریافت خط بمانید.

«دفتر شما» با ارایه آنی خطوط دیجیتال مخابرات با پیش‌شماره ۲ شهر تهران این مشکل را برای شما حل کرده است. کافی است به وب‌سایت دفتر شما مراجعه کنید و از منوی خدمات وارد صفحه سرویس تلفن گویا شوید و یکی از بسته‌ها را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.


خرید آنلاین خط تلفن ثابت تهران و سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چه مزایایی دارد؟

یکی از مزایای خرید خط تلفن ثابت از «دفتر شما» این است که شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری و به‌صورت آنلاین و در کمتر از پنج دقیقه دفتر کار مجازی خود را فعال کنید. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال به اینترنت است.

با خرید سرویس تلفن گویا دفتر شما، علاوه بر خرید خط تلفن ثابت تهران، دیگر حتی نیازی به اجاره دفتر کار در تهران، نصب نرم‌افزار و سخت‌افزار سانترال هم ندارید. بدین ترتیب اگر فقط خط ثابت تهران را برای پاسخگویی به تماس‌های کاری لازم داشتید، دیگر نیازی به هزینه کردن برای اجاره و تجهیز یک دفتر کار ندارید و صرفه‌جویی زیادی می‌کنید.


سرویس تلفن گویا «دفتر شما» چه امکاناتی برای شما فراهم می‌کند؟

با خرید خط تلفن ثابت در واقع به کسب‌وکار خود اعتبار و جلوه‌ای حرفه‌ای می‌دهید و هم‌زمان از مزیت‌های خط تلفن ثابت، تلفن همراه و سرویس‌های گوناگون مبتنی بر اینترنت بهره می‌برید.

«دفتر شما» یک خط ثابت تهران به همراه کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌کند.

این سرویس خدمات زیاد دیگری نیز با خود دارد، مانند فکس اینترنتی، صندوق صوتی، برنامه‌ریزی زمانی برای پخش پیام‌های گوناگون در ساعات مختلف روز، تعریف داخلی‌ها و شماره‌هایی که مایلید به آن‌ها دایورت شود که همگی به‌صورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت دفتر شما مراجعه کنید.