حمایت از  حضور استارت‌آپ‌های ایرانی در نمایشگاه باکوتل ۲۰۱۷

حمایت از حضور استارت‌آپ‌های ایرانی در نمایشگاه باکوتل ۲۰۱۷

مهندس شهلا اصولی، رییس مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا، در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: از ایران ۹ استارت‌آپ در نمایشگاه باکوتل حاضر خواهند بود که تامین بخشی از هزینه‌های حضور و انجام هماهنگی‌ها با طرف خارجی از جمله حمایت‌های صورت گرفته در این حوزه محسوب می‌شود.

او برگزاری نمایشگاه باکوتل را یکی از رویدادهای مهم صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات در منطقه قفقاز دانست و ادامه داد: این نمایشگاه از ۱۴ تا ۱۷ آذرماه در باکو پایتخت آذربایجان برگزار می‌شود.

مهندس اصولی اظهار کرد: با دستور و مساعدت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای حمایت دولت از کسب‌وکارهای نوپا، شرکت‌های استارت‌آپی ایرانی، در پاویون ایران توانمندی‌های خود را ارایه می‌کنند که از جمله شرکت‌ها می‌توان به دیوار، زرین پال و تلوبیون اشاره کرد.

او ادامه داد: همچنین با حضور مقامات عالی وزارت در این نمایشگاه هماهنگی لازم جهت توسعه بازار و خدمات آن‌ها در کشورهای عضو اکو فراهم می‌شود.

او تصریح کرد: از آنجایی‌که این رویداد همزمان با نشست وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات عضو اکو برگزار می‌شود، با حمایت وزارت ارتباطات فرصت مغتنمی برای گسترش فعالیت این کسب‌وکارهای نوپا در کشورهای عضو فراهم خواهد شد.