fa-IR
علی‌بابا، زورق و جاباما ادغام شدند
بزرگ‌ترین بازیگران بازار گردشگری آنلاین ایران به هم پیوستند

علی‌بابا، زورق و جاباما ادغام شدند

علی‌بابا، زورق و جاباما سه شرکت بزرگ حوزه گردشگری آنلاین ایران هم‌زمان با کنفرانس D-8 در پارک فناوری پردیس از ادغام و سرمایه‌گذاری جدید خبر دادند.

این ادغام در راستای توسعه صنعت گردشگری، اشتغال‌زایی بومی و خلق ارزش از طریق هم‌افزایی تجربه کارآفرینان و توان سرمایه‌گذاران صورت گرفته و موجب تقویت روحیه مشترک در زیست‌بوم کارآفرینی ایران خواهد شد.

به گفته مدیران سه شرکت این ادغام و سرمایه‌گذاری حاصل سرمایه‌گذاری مشترک صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران (ITDF) و شرکت نوین‌اندیشان سرآوا پارس (SARAVA) بوده است.

بر اساس این توافق سه شرکت «علی‌بابا»، «زورق» و «جاباما» در هلدینگ توسعه تجربه شایسته سفر (توشا) ادغام می‌شوند اما . ارزش هلدینگ «توشا» پس از این ادغام و سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیارد تومان (۹۶.۵ میلیون دلار) تعیین شده است.

همچنین سرمایه‌گذاری سرآوا در راستای دستیابی به اهداف این ادغام ۹۰ میلیارد تومان (۲۲ میلیون دلار) اعلام شده است.

علی‌بابا کامل‌ترین سیستم جستجوی بلیت‌های سیستمی و چارتر است و امکان رزرو و خرید بلیت را در کمترین زمان ممکن، فراهم می‌کند. 

زورق، رزروِ آنلاین از میان بیش از ۴۰۰ هزار هتل در هر گوشه دنیا و امکان خرید بلیت هواپیما از میان پروازهای بیش از ۱۰۰۰ ایرلاین، معتبر دارد.‌ امکانات دیگر زورق از فراهم کردن ویزای بعضی کشورها گرفته تا مجموعه کامل راهنمای سفر برای بیش از ۴۰ شهر پرطرفدار دنیا که به‌صورت رایگان و به فارسی است.

جاباما، سامانه رزرو آنلاین هتل‌ها و اقامتگاه‌های ایران است، در هر زمان و هر کجا به‌سادگی و در چند دقیقه می‌توانید هتل و اقامتگاه خود را انتخاب و آن را با قیمتی مناسب، رزرو کنید.

علی‌بابا، زورق و جاباما ادغام شدند
علی‌بابا، زورق و جاباما ادغام شدند