آغاز ثبت‌نام هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات
دوایی خبر داد

آغاز ثبت‌نام هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات

معاون وزیر ارتباطات از آغاز ثبت‌نام هفتمین جشنواره ملی فاوا خبر داد. امیرحسین دوایی درباره محورهای برگزاری جشنواره ملی فاوا گفت: محورهای توسعه کسب‌وکارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش‌بنیان، پژوهش‌های منتهی به فناوری، استارت‌آپ برتر در بخش ICT و دستگاه برتر در ارایه خدمات الکترونیکی به‌عنوان محورهای جشنواره هفتم انتخاب شده‌اند.

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه «فاوا، کسب‌وکار خلاقانه و تولید دانش‌بنیان» به‌عنوان شعار هفتمین دوره از جشنواره انتخاب شده، افزود: هفتمین جشنواره ملی فاوا اسفندماه ۹۶ توسط وزارت ارتباطات در راستای ارتقای توان‌بخش ICT کشور و با هدف ایجاد شور و نشاط در این حوزه، هم‌زمان با سال روز تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

او در ادامه ضمن دعوت از تمامی فعالان حوزه ICT برای حضور موثر در این دوره از جشنواره ملی فاوا، اظهار کرد: فراخوان ثبت‌نام در هفتمین جشنواره ملی فاوا از تاریخ ۱۱ آذر به‌طور رسمی آغازشده و تا تاریخ ۳۰ آذر ادامه دارد. از این‌رو از فعالان محترم درخواست می‌شود هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم‌ها و ارایه مستندات اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.