fa-IR
نمایشگاه پژوهش و فناوری استان آذربایجان غربی برگزار شد
با حضور مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا آذربایجان غربی

نمایشگاه پژوهش و فناوری استان آذربایجان غربی برگزار شد

نمایشگاه پژوهش و فناوری استان آذربایجان غربی با حضور ۵۴ غرفه از ۱۳ دستگاه اجرایی و آموزشی و شرکت خصوصی از ۷ تا ۹ آذرماه برگزار شد. مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا آذربایجان غربی نیز در این نمایشگاه حضور داشت.

این نمایشگاه توسط پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در محل سالن اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت سه روز برگزار شد. در این نمایشگاه دستاوردها و یافته‌های پژوهشی ۱۳ دستگاه اجرایی و آموزشی و شرکت خصوصی در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته شد.

در حاشیه این نمایشگاه جلساتی حضوری به‌منظور طرح مسائل و مشکلات فناوران در حوزه‌های مختلف با مدیران ادارات و سازمان‌های دولتی نیز انجام شد.

همزمان با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان مدیران و مسئولان تعدادی از دستگاه‌های اجرایی در غرفه ویژه‌ای که برای نشست مدیران دستگاه‌ها و فناوران در نظر گرفته شده بود حضور پیدا کردند و از نزدیک با مسائل و مشکلات فناوران آشنا شدند.

جلیل‌نژاد، مدیر کل اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات ضمن بازدید از نمایشگاه در غرفه ویژه‌ مدیران حضور یافت و با مدیران عامل شرکت‌‌های حوزه فاوا به بحث و تبادل نظر پیرامون چالش‌های پیش روی آن‌ها پرداخت.

همچنین در روز آخر این نمایشگاه، اسدپور، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه نیز ضمن بازدید از غرفه‌های نمایشگاه، از غرفه مرکز توانمندسازی و تسهیل گری فاوا نیز بازدید کردند و با فعالیت‌ها و اهداف این مرکز آشنا شدند. دیدار با شرکت‌های حوزه فاوا و بررسی مشکلات آن‌ها و معرفی محصولات این شرکت‌ها برای استفاده شهرداری در پروژه‌های آتی شهری نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته در این بازدید بود.