فینوکمپ در نیمه راه

فینوکمپ در نیمه راه

ناصر غانم‌زاده در اولین کارگاه آموزشی روز سه‌شنبه فینوکمپ به تشریح مدل کسب‌وکار پرداخت و علی حاجی‌زاده مقدم موضوع Problem & Solution را ارایه داد.

فینوکمپ، چهارشنبه شاهد برگزاری دو کارگاه MVP و ارایه جذاب بود که توسط امین آقاجانی و محی‌الدین سنیسل تدریس شد. منتورها در ادامه رویداد با تیم‌ها به گفتگو و بررسی مدل کسب‌وکارشان پرداختند. فینوکمپ در این روز میزبان بهزاد سلطانی، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، جلیل‌وند، بنیان‌گذاران شرکت آتیه داده‌پرداز و مدیران شرکت PAX (بزرگ‌ترین تولیدکننده پایانه‌های فروش در چین) بود.

پنج‌شنبه، تیم‌ها روی ارایه مدل کسب‌وکار خود کار کردند و از ساعت ۱۴ به ارایه مدل‌ها پرداختند. در این بخش هر تیم ۳ دقیقه زمان داشت تا به شرح مدل کسب‌وکار خود بپردازد. پس از آن تیم داوری به مدت ۶ دقیقه با هر تیم به پرسش و پاسخ پرداخت. در نهایت ۹ تیم از مجموع ۱۸ تیم به مرحله بعد راه یافتند.

فینوکمپ در روزهای شنبه و یکشنبه با چهار کارگاه آموزشی به کار خود ادامه داد. کارگاه‌های UI/UX با تدریس شروین مشایخ و آشنایی با API با تدریس حسن مختاریان و سمیه خلیلی در روز شنبه و کارگاه‌های طراحی محصول با تدریس آرین افشار و ارایه موفق با تدریس محی‌الدین سنیسل در روز یکشنبه و با حضور تیم‌های راه‌یافته به مرحله بعد برگزار شد.

اختتامیه این رویداد در تاریخ ۱۴ آذر با معرفی سه تیم برتر به کار خود پایان خواهد داد.