کدام استارت‌آپ‌ها سال ۲۰۱۸ رونق خواهند یافت؟
بیزنس اینسایدر منتشر کرد

کدام استارت‌آپ‌ها سال ۲۰۱۸ رونق خواهند یافت؟

سال ۲۰۱۸ نزدیک است که بار دیگر زمان پیش‌بینی این است که سال آینده چه اتفاقی در صنعت فناوری رخ خواهد داد.

چه کسی بهتر از کارشناسان VCs که به این صنعت توجه دارد می‌تواند سال ۲۰۱۸ را پیش‌بینی کند. در این لیست ۵۰ استارت‌آپ آورده شده است.

 

نوتو (Nauto)

دوربین داشبورد وسایل نقلیه با استفاده از هوش مصنوعی

سرمایه‌گذاری: ۱۷۳.۹ میلیون دلار

چه‌کار می‌کند: نوتو دوربینی روی داشبورد ماشین است که با کمک هوش مصنوعی کار می‌کند. این دوربین کمک می‌کند تا خطرات ناشی از رانندگی را شناسایی کند. او همچنین علت تصادفات را تحلیل می‌کند.

چرا رشد خواهد کرد: به‌زودی رانندگی تبدیل به نت ورک و فعالیت مشترک می‌شود –خودروهایی که در جاده‌ها هستند از آنچه خودروهای دیگر آموخته‌اند، بهره‌مند می‌شوند. نوتو با استفاده از هوش مصنوعی ایمنی حمل‌ونقل را بازنگری می‌کند.

 

Rigetti Computing

استارت‌آپی مبنی بر محاسبات کوانتومی

سرمایه‌گذاری: ۶۹.۵ میلیون دلار

چه‌کار می‌کند: این استارت‌آپ تکنولوژی را توسعه می‌دهد و نوع جدیدی از کامپیوترهای قدرتمند با محاسبات کوانتومی می‌سازد.

چرا رشد خواهد کرد: محاسبات کوانتومی یک صنعت بسیار بزرگ است و غول یک کامپیوتر بزرگ کوانتومی فوق‌العاده قدرتمند خواهد بود. شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، گوگل و اینتل کامپیوترهای کوانتومی را آزمایش کرده‌اند، اما این استارت‌آپ روشی منحصربه‌فرد دارد.

 

Pindrop

توقف کلاه‌برداری از طریق صدا

سرمایه‌گذاری: ۱۲۲.۸ میلیون دلار

چه‌کار می‌کند: این استارت‌آپ در مراکز تماس صدای افراد را تحلیل می‌کند. حتی می‌تواند تعیین کند که این صدا واقعی است و یا توسط کامپیوتر تولید شده است.

چرا رشد خواهد کرد: صدا به‌عنوان راهی برای برقراری ارتباط است و سیستم‌های کامپیوتری در چند سال اخیر بیشتر و بیشتر فراگیر شده‌اند. آیا در حال صحبت کردن با کسی در خانه هستیم یا با سیستم آنلاین خودکار ارتباط با قرار می‌کنیم؟ تقلب‌های صوتی تا به حال باگ‌های بزرگ امنیتی ایجاد کرده‌اند. این استارت‌آپ تقلب‌های تلفنی زیادی را شناسایی و میلیون‌ها دلار در سال را حفظ کرده است.

 

MoveWith

 کلاس‌های تناسب‌اندام در سطح جهانی روی گوشی همراه شما

سرمایه‌گذاری: ۳.۸ میلیون دلار

چه‌کار می‌کند: این استارت‌آپ یک برنامه تناسب‌اندام شخصی است که تمرین‌های صوتی را از مربیان شناخته‌شده ارائه می‌دهد. این برنامه شامل کلاس‌هایی مانند دویدن، دوچرخه‌سواری، ذهن و یوگا و مدیتیشن است.

چرا رشد خواهد کرد: رشد ۱۰۰ درصد در هرماه. این برنامه مواردی که شما نیاز دارید را فراهم می‌کند. این برنامه یک سالن ورزشی مدرن، کاملا شخصی و دیجیتال است.


Zume Pizza

ربات ساخت پیتزا

سرمایه‌گذاری: ۴۸ میلیون دلار

چه‌کار می‌کند: استفاده از ربات در آشپزخانه برای درست کردن پیتزا و طبخ پیتزا در کامیون که باعث می‌شود داغ به خانه‌ها برسد وظیفه این استارت‌آپ است. این استارت‌آپ به‌عنوان یک پیشگام برای تحویل مواد غذایی هوشمند به‌حساب می‌آید.

چرا رشد خواهد کرد: هدف اصلی این استارت‌آپ تهیه غذایی تازه و محلی با قیمت‌های مقرون به صرفه برای مشتری است.