افتتاح بیست‌و‌سومین نمایشگاه اتوکام اصفهان

افتتاح بیست‌و‌سومین نمایشگاه اتوکام اصفهان

بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام ۲۰۱۷) عصر دیروز در محل برگزاری نمایشگاه‌های اصفهان و در فضایی به مساحت ۹۵۰۰ مترمربع گشایش یافت.

در این دوره ۱۰۰ مشارکت‌کننده از استان‌های اصفهان، تهران، یزد و خراسان رضوی به مدت ۵ روز تا ۴ آذرماه، آخرین تازه‌های خود را برای نمایش و رقابت با یکدیگر به این نمایشگاه آورده‌اند.

مشارکت‌کنندگان مذکور در زمینه تولید محتوا و مالتی‌مدیا، سخت‌افزار، نرم‌افزار، دولت‌الکترونیک، شبکه‌های داده و امنیت فضای تبادل اطلاعات، اینترنت، مخابرات، تجارت‌الکترونیک، ماشین‌های اداری و آموزش و پژوهش فعالیت دارند.

همچنین حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌های مطرح، حضور بیش از ۱۵ استارت‌آپ در سرای کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوپا از دیگر مشخصاتی است که برگزاری این دوره از نمایشگاه اتوکام را از سنوات گذشته متفاوت ساخته است.

این نمایشگاه در چهار سالن نمایشگاهی برپا می‌شود. هم‌زمان با این نمایشگاه، ۵ همایش تخصصی با موضوعات کاربردهای سیستم‌های تصمیم‌یار در هوش تجاری، داده‌های حجیم و تکنولوژی‌های مرتبط، شبکه‌های نرم‌افزار محور و مهندسی ترافیک، تاثیر نقش مانیتورینگ و مربی‌گری در رشد و توسعه کسب‌وکارهای نوپا، ساختمان‌های هوشمند در شهر پایدار هوشمند، آشنایی با فناوری کلان داده‌ها، کاربرد مه داده در مدیریت هوشمند کلان‌شهرها و... در ۵ روز نمایشگاه در ساعات ۱۸ تا ۲۰ برگزار خواهد شد.

ساعات بازدید از این نمایشگاه، ساعت ۱۵ تا ۲۱ روزهای مذکور است، همچنین از ساعات ۹ تا ۱۲ روز ۲ آذرماه میزبان متخصصان خواهد بود.