هموار شدن راه ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به بازارهای جهانی
به همت کنسرسیوم Iran Export Center صورت گرفت

هموار شدن راه ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به بازارهای جهانی

مدیرعامل شرکت گلدنت در حاشیه نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال گفت: این مجموعه دانش‌بنیان به‌رغم محدودیت‌های بین‌المللی، با تحمل سختی‌ها راه را برای ورود به بازارهای بین‌المللی هموار کرده و اکنون با همکاری دفتر کسب‌و‌‌کار بین‌الملل معاونت علمی اقدام به راه‌اندازی کنسرسیومی تحت عنوان Iran Export Center کرده است.

صبور خسروی افزود: مساله مهم و قابل تامل مراودات بین‌الملل شناخت و آشنایی با فرهنگ تجارت و گفتمان حقوقی بین‌المللی است که متاسفانه در کشور ما به دلیل فشارها و تحریم‌ها و بسته بودن فضای بین‌الملل برای صاحبان و مدیران کسب‌و‌کار، این ضعف به‌طور چشمگیری پیداست.

وی افزود: کشور ما مملو از مهندسان و متخصصان فنی است که آشنایی با کسب‌و‌کار بین‌الملل ندارند.

خسروی ادامه داد: در IEC ما ارتباط با بازار بین‌الملل را برای تمام کسب‌وکارهای بخش خصوصی کشورمان اعم از نوپا و باسابقه برقرار می‎کنیم. با استفاده از حضور بین‌المللی و سابقه بیش از پانزده سال در توسعه تجارت و سرمایه‌گذاری بین‌المللی و بهره‌وری از متخصصان در صنعت ICT ما این امکان را داریم تا از نقطه آغاز تا نفوذ رسمی به بازار جهانی در زمینه‌های حقوق تجارت بین‌الملل، امور مالی/بانکی و مطالعات بازاریابی و اقتصادی بازار هدف موردنظر، تجاری‌سازی و فروش در بازارهای بین‌المللی در خدمت هم‌وطنان باشیم.