fa-IR
«آسان‌بار» در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

«آسان‌بار» در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از ۲۰ آبان در مصلی امام تهران فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت «آسان‌بار» با حضور در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال علاقه‌مندان را به دیدار از غرفه خود فراخواند.

محمد حسینی، مدیرعامل مجموعه «آسان‌بار» با حضور در غرفه این استارت‌آپ در نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، استارت‌آپ «آسان‌بار» را این‌گونه معرفی کرد: «آسان‌بار» یک برند ثبت‌شده از شرکت فرتاک رایانه است که به‌عنوان یک استارت‌آپ و بازارگاه الکترونیکی حمل‌ونقل بار فعالیت می‌کند و در فاز اول، حمل‌ونقل بین‌شهری را مدنظر قرار داده است.

«آسان‌بار» از ۲۶ آذر سال ۱۳۹۵ مصادف با روز حمل‌ونقل، فعالیت خود را شروع و اولین محصول MVP خودش را در بستر تلگرام به‌صورت یک روبات و کانال تلگرامی در اسفندماه همان سال به بازار عرضه کرد.

این محصول به‌صورت کاملاً رایگان به شرکت‌های حمل‌ونقل و رانندگان سرویس می‌دهد؛ به شکلی که با دکمه‌های طراحی‌شده در روبات، شرکت‌ها به‌راحتی می‌توانند بارهای خود را ثبت کنند و سپس بار تعریف‌شده پس از تأیید واحد پشتیبانی به کانال «آسان‌بار» ارسال می‌شود و راننده‌ها با عضویت در کانال تلگرام می‌توانند به تمام بارها دسترسی پیدا کنند. تاکنون این محصول MVP توانسته در بین مخاطبان محبوبیت خوبی کسب کند تا جایی که در حال حاضر حدود ۹۰۰۰ راننده پایه یک در کانال عضو هستند و ۵۰۰ شرکت حمل‌ونقل از طریق روبات، بارهای خود را ثبت می‌کنند و هم‌اکنون به رکورد ۶۰۰ اعلام بار بین‌شهری در هرروز رسیده‌ایم. اپلیکیشن مخصوص راننده‌ها در کافه بازار و GooglePlay آماده دانلود است و با امکانات خوبی به‌صورت مناقصه‌ای بارها را به راننده‌ها اختصاص می‌دهد.

اپلیکیشن IOS و WEB اپلیکیشن «آسان‌بار» هم در مراحل نهایی توسعه خودش قرار دارد و به‌زودی برای ارایه خدمات بهتر عرضه می‌شود.

یکی از کارهای بسیار مهمی که آسان‌بار انجام داده، این است که توانسته ارتباط بسیار خوبی بین روبات تلگرامی و اپلیکیشن راننده‌ها برقرار کند و می‌تواند مناقصه را بین کاربر در روبات تلگرام و اپلیکیشن برقرار کند.

این اتفاق نخستین بار است که در ایران رخ داده و شرکت فرتاک رایانه با بازخورد خوبی که از مشتریان طی مدت‌زمان کوتاه دریافت کرده و با بررسی‌های فراوانی که در آمریکای شمالی داشته‌ایم، تصمیم به صادرات این محصول به این منطقه گرفته‌ایم و این اتفاق برای اولین بار است که در ایران رخ می‌دهد.