fa-IR
فینوکمپ «جیب باهوش، جیب خوشحال» در راه است

فینوکمپ «جیب باهوش، جیب خوشحال» در راه است

رویداد فینوکمپ به همت فینووا در مجتمع صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

این رویداد از ۲۹ آبان‌ماه با حضور ایده‌پردازان، برنامه‌نویسان، توسعه‌دهندگان کسب‌وکار و علاقه‌مندان به حوزه فین‌تک فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و پس از تیم‌سازی، آموزش و رقابت با معرفی تیم‌های برتر ۱۴ آذر ماه به کار خود پایان می‌دهد.

عنوان این دوره از فینوکمپ «جیب باهوش، جیب خوشحال» است. هدف از انتخاب این عنوان، تمرکز شرکت‌کنندگان بر موضوع مدیریت مالی شخصی در این دوره از رویداد است. فینوکمپ در جست‌وجوی ایده‌های نوآورانه‌ای است تا اقشار مختلف جامعه با استفاده از ابزارهای هوشمند فناورانه بتوانند درآمدها و هزینه‌های خود را مدیریت کرده و برای اهداف مالی خود برنامه‌ریزی کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند در گروه‌های مختلف صاحب ایده، برنامه‌نویس، توسعه‌دهنده کسب‌وکار ثبت‌نام کنند. پس از بررسی درخواست‌ها، فراخوانی افراد واجد شرایط جهت شرکت در این رویداد انجام می‌شود. افراد در روز اول فینوکمپ به ارایه ایده‌های خود می‌پردازند تا داوران ایده‌های برتر را برای ورود به مرحله بعد انتخاب کنند. شرکت‌کنندگان در این مرحله برای شروع ساخت محصول به تیم‌سازی می‌پردازند.

تیم‌ها در رویداد فینوکمپ با دوره‌های آموزشی و مربیگری همراه می‌شوند و از ۲۹ آبان تا ۲ آذر، هر روز به مدت ۱۰ ساعت در کمپ حضور خواهند داشت. داوران پس از این دوره چهار روزه، تیم‌های برتر را جهت ادامه فعالیت در کمپ انتخاب می‌کنند. سپس تیم‌ها برای آماده‌سازی محصولات خود تا روز ۱۳ آذر به فعالیت خود ادامه می‌دهند. اختتامیه فینوکمپ در تاریخ ۱۴ آذر است. فینوکمپ در این روز با داوری محصولات، معرفی تیم‌های منتخب و اهدای جوایز به کار خود پایان خواهد داد.

جوایز این رویداد بزرگ و تخصصی به ترتیب برای تیم اول ۲۰ میلیون تومان، تیم دوم ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم ۵ میلیون تومان است. همچنین تیم‌های برتر از فرصت سرمایه‌گذاری و توسعه محصول خود پس از رویداد بهره‌مند خواهند شد.

شرکت‌کنندگان در رویداد فینوکمپ برای نخستین بار شاهد رونمایی سندباکس بانکی فینوتک خواهند بود. یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های ایده‌پردازان، تیم‌ها و فعالان حوزه فین‌تک، دسترسی‌های بانکی بوده است. فعالان فین‌تک با استفاده از سندباکس فینوتک می‌توانند به‌راحتی و در مدت‌زمانی کوتاه، ایده‌های خود را به مرحله اجرا دربیاورند. توسعه‌دهندگان نرم‌افزار با استفاده از این خدمت می‌توانند به‌راحتی از دسترسی‌های بانکی استفاده کرده و ایده‌های خود را بدون محدودیت‌های گذشته اجرا کنند.