fa-IR
معرفی استارت‌آپ؛ هوم‌سرویز: خدمات خانه‌ها

معرفی استارت‌آپ؛ هوم‌سرویز: خدمات خانه‌ها

خیلی سریع­‌تر از آنچه فکر می­‌کردیم اتفاق افتاد و خیلی سریع­‌تر ازآنچه فکر می­‌کردیم عادت نه­‌چندان آشنای اوبرسازی در خانه­‌هایمان رسوخ کرد.

تهران حالا قلب استفاده از اپلیکیشن­‌های کاربردی موبایل شده است، هنوز خیلی­‌ها تاکسی­‌یاب از ذهنشان بیرون نرفته؛ اسمی که در آغاز راه برای اسنپ انتخاب ‌شده بود. بعد از اسنپ، تپسی خیلی سریع­‌تر روی زبان­‌ها افتاد و حالا قصه­‌های گفت‌وگوهایمان با رانندگان این اپلیکیشن­‌ها، نقل جمع­‌های دوستانه و خانوادگی­‌مان شده است.

اصطلاح «کد تخفیف» سنی ندارد. شاید هنوز یک سال از تولد این اصطلاح در زبان ما نمی­‌گذرد اما با هجوم سرسام‌آوری زبان ما را درنوردیده و کافی است داخل گوشی موبایلتان این عبارت را در میان پیام‌ها جست‌وجو کنید، نتیجه گویاست.

حالا پس از طوفان اپلیکیشن­‌های درخواست تاکسی نوبت به ارایه انواع خدمات رسید؛ و اپلیکیشن ما از نوع خدمات منزل است. گستر­ه‌ای به‌واقع وسیع؛ از نظافت منزل گرفته تا تعمیرات لوازم خانه، لوله‌­کشی، خشک‌شویی، کارواش در محل و صد‌ها خدمات دیگر.

هوم‌سرویز Home Servize حاصل همکاری مشترک رامین بابایی‌همتی و مهدی بهره‌ور و تیم‌شان در تهران است، که به‌عنوان اولین و جامع‌ترین سامانه هوشمند درخواست خدمات درب منزل و محل کار به‌صورت یکپارچه، هوشمند و مطمئن از دی‌ماه سال ۹۵ فعالیت خود را آغاز کردند.

ایجاد یک ارزش بی‌همتا برای مشتریان و پیمانکاران انگیزه اولیه ایجاد هوم‌سرویز را شکل داد که در آن هر شخصی بتوانند برای انجام کارهای مورد نیازش، افراد مطمئن و توانمند را پیدا کند. هوم‌سرویز بستری را برای افراد و سرویس‌دهنده‌های ماهر فراهم آورده است تا خدمات خود را معرفی کنند. در هوم‌سرویز، سهولت و سرعت نیز به‌عنوان یک اصل مهم و جدانشدنی تعریف‌شده است.

همچنان که سامانه هوم‌سرویز و تیم تشکیل‌دهنده آن رشد کرد و بالغ شد، نقش استراتژیک و مهم‌تری را نیز به خود گرفت. نقشی که از آن انتظار می‌رفت به‌عنوان اولین هوم‌سرویس کشور، اعتماد کاربران را به دست آورد و حالا پس از گذشت ۱۰ ماه از فعالیت آن و ارایه بیش از ۱۰هزار سرویس، همکاری هزاران سرویس‌دهنده و وجود مشتریان وفاداری که از خدمات دیگر هوم‌سرویز استفاده می‌­کنند قابل‌اعتماد بودن سامانه را به ما نشان می‌دهد. قابل‌اعتماد بودن، استراتژیک‌ترین مزیت هوم‌سرویز در بازار خدمات خانه است.

امروز، هدف هوم‌سرویز تامین آسودگی خیال در دریافت خدمات برای خانواده‌ها است که توانسته این هدف را با رعایت سه اصل «پاسخگویی سریع»، «کیفیت خدمات» و «امنیت» تامین کند.

هوم‌سرویز با تکیه‌ بر بستر ایجادشده و حمایت و همدلی شرکای اصلی خود که به‌واقع سرویس‌دهندگان (همیار) می‌باشد تمامی خدمات قابل ارایه درب منزل اعم از تعمیرات، خدمات فنی، بازسازی، نظافت، جابه‌جایی، فرهنگی و بهداشتی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و این خدمات را بر اساس نیازهای بازار و مشتریان خود توسعه خواهد داد.

هوم سرویز از درگاه های مختلف نظیر وب‌سایت هوم‌سرویز و اپلیکیشن اندوروید در بازار و Google play و همچنین نسخه IOS در سیب‌اپ در دسترس است. ارایه نسخه دوم و بهینه اپلیکیشن در نسخه‌های اندروید و IOS و شروع به کار سامانه در ۸ شهر بزرگ کشور آخرین اتفاقات مهم در سامانه هوم‌سرویز است.