ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره نصر تهران کلید خورد

ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره نصر تهران کلید خورد

سامانه ثبت‌نام در پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران آغاز به کار کرد.

این دوره برای نخستین بار نامزدهای انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران همانند سایر نظام‌های استانی باید با مراجعه و ثبت‌نام در سامانه واحد انتخابات، حضور خود را برای پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان اعلام کنند.

پس از ثبت‌نام اولیه کاندیداها، با توجه به الزام فرایند احراز صلاحیت کاندیداها، ضروری است متقاضیان در اسرع وقت مدارک لازم مندرج در سامانه انتخابات را به‌صورت حضوری تحویل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران دهند.

امسال نیز همچون دوره‌های گذشته و بر اساس آیین‌نامه اجرایی سازمان، انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران در شاخه‌های شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، مشاوران و همچنین بازرس برگزار خواهد شد و اعضای واجد شرایط سازمان می‌توانند به‌صورت الکترونیکی برای حضور در این انتخابات اعلام آمادگی کنند.

در این دوره از انتخابات، نامزدها برای نخستین بار می‌توانند پس از ثبت‌نام، علاوه بر ارسال رزومه، یک کلیپ ویدئویی با مدت زمان حداکثر سه دقیقه به‌منظور معرفی خود و اهداف و برنامه‌ها به آدرس info@tehrannsr.org ارسال کنند تا در پروفایل انتخاباتی‌شان قرار گیرد.

در پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران به دلیل وجود بیش از ۱۰ هزار برگه رای آماده شرکت در انتخابات و همچنین به‌منظور مدیریت بهینه زمانی، نامزدها در مراسم مجمع وقت حضوری برای معرفی و سخنرانی نخواهند داشت و معرفی کاندیداها تنها از طریق همین کلیپ ویدئویی خواهد بود که حداکثر یک ماه پیش از برگزاری انتخابات در پورتال سازمان قرار می‌گیرد.

متقاضیان تنها تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۳۰ آبان ماه جاری فرصت دارند پس از ثبت‌نام در سامانه فرم استشهادیه، گواهی عدم سوءپیشینه و عدم اعتیاد را به دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تحویل دهند.

پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران روز پنج‌شنبه ۲۳ آذرماه در تالار دریای نور هتل پارسیان استقلال تهران و به‌صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.