معرفی استارت‌آپ؛ آسان‌بار: اپلیکیشن حمل‌ونقل بار

معرفی استارت‌آپ؛ آسان‌بار: اپلیکیشن حمل‌ونقل بار

آسان‌بار، تخصصی‌ترین وب‌سایت و اپلیکیشن حمل‌ونقل بار در کشور است که تجربه‌ای متفاوت و نوین را به رانندگان حمل بار، باربری‌ها و صاحبان بار در سراسر کشور عرضه می‌کند.

با استفاده از آسان‌بار به‌راحتی می‌توانید درخواست حمل بار خود را از سراسر کشور ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رانندگان وسایل نقلیه باربری آمادگی خود را برای پذیرش و جابه‌جایی بار اعلام کنند.

برای ثبت کردن درخواست خود جهت حمل بار از سراسر کشور از طریق نرم‌افزار میتوانید اپلیکیشن آسان‌بار را دانلود و بر روی دستگاه موبایل خود نصب کنید و اقدام به ثبت سفارش کنید. شما هنگام ثبت درخواست خود، حق انتخاب راننده دارید یعنی راننده مورد نظرتان را با توجه به امتیاز و ویژگی‌هایش انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید مسیر بار خود را از مبدا تا مقصد به صورت آنلاین دنبال و بار خود را پیگیری لحظه‌ای کنید.

استفاده از آسان‌بار برای تمامی شرکت‌ها، موسسات حمل‌ونقل و صاحبان بار رایگان است و آسان‌بار هیچ‌گونه کمیسیونی بابت ارایه این خدمات دریافت نمی‌کند. همچنین رانندگان نیز تنها با پرداخت حق عضویت ماهانه که بسیار ناچیز است، می‌توانند از تمامی مزایا و خدمات آسان بار استفاده کنند. جهت دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی میتوانید به وب‌سایت آسان بار مراجعه کنید.