معرفی برگزیدگان دومین رویداد کارآفرینی بوشهر

معرفی برگزیدگان دومین رویداد کارآفرینی بوشهر

در دومین رویداد کارآفرینی بوشهر ۱۰۰ نفر از کارآفرینان و دانشجویان استان‌های بوشهر و فارس ۴۴ ایده کارآفرینی مطرح کردند که از بین آن‌ها ۱۰ ایده به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا کرد.
در مرحله نهایی این رویداد تیم‌های آسان بار، همیار تحصیلی، کلمب، رنتیس، انیگما، خندگرام، پیکاسو آنلاین، مدی مد، فود استور و ولرم ایده های نوآورانه خود را طی ۵۴ ساعت به مرحله اجرا درآوردند و درنهایت با رأی داوران سه تیم برگزیده انتخاب شدند.
بر اساس رأی داوران این برنامه گروه رنت ایت با ایده و برنامه‌ای برای کرایه ابزارآلات صنعتی به مقام نخست رسید و اعضای آن شامل الهه میگلی نژاد، شیرین شریفی، لیدا عباس پور، محبوبه کاویانی، امیر احمدی، روزبه منفرد، علی نویدی، کوروش سعادت طلب، ایمان جاویدان و صدف نگهبان به موفق به دریافت بیست میلیون ریال جایزه، ثبت ایده در پارک علم و فناوری خلیج‌فارس، اهدای تحصیلات تا سقف پنجاه میلیون ریال برای اجرایی کردن ایده و راه‌یابی به مسابقات ملی در تهران شدند.
تیم «کلمب» با ایده سایتی برای حل مشکل تعمیرات داخلی منزل و نظافت که اعضای آن تعدادی نیروی کار متخصص برای حل مشکلات و مزایای آن ضمانت و مشاوره و ارائه سرویس رایگان برای مشتریان دائمی شامل زکیه ابراهیم‌زاده، هخامنش درخشان، یاسمن رزمپا، آناهیتا خواجه، فاطمه مکی، شهرزاد خواجیان، منیره مشوش، فاطمه منصورزاده، الهام بنیانی، مهین یوسفی، محمد باستین، در جایگاه دو ایستادند و ده میلیون ریال جایزه و امتیاز ثبت ایده در پارک علم و فناوری خلیج‌فارس، اهدای تحصیلات تا سقف پنجاه میلیون ریال برای اجرایی کردن ایده و راه‌یابی به مسابقات ملی در تهران به آن‌ها اعطا شد.
تیم «همیار تحصیلی» با برنامه کتاب هوشمند و همیار تحصیلی محصلان همراه با آزمون مقام سه دومین رویداد کارآفرینی بوشهر را از آن خود کرد.
همراه تحصیلی برنامه‌ای برای گوشی است که در آن کتاب‌های درسی و موردنیاز دانش آموزان و دانشجویان قرار داده می‌شود و در پایان هر کتاب، آزمونی قرار داده شده است که محصلان می‌توانند در آن شرکت کرده و سطح دانسته‌های خود را بسنجند.
اعضای این گروه شامل امیر خشنود، سیدوصال دستغیب، محمد حمزه حیدری، سبحان قاید حسینی اهرمی هستند که برنده پنج میلیون ریال جایزه و امتیاز ثبت ایده در پارک علم و فناوری خلیج‌فارس، اهدای تحصیلات تا سقف پنجاه میلیون ریال برای اجرایی کردن ایده و راه‌یابی به مسابقات ملی در تهران شدند.
دومین رویداد کارآفرینی بوشهر با عنوان استارت‌آپ کمپ ۳ تا ۷ آذر جاری در دانشگاه خلیج‌فارس برگزار شد.
اولین دوره رویداد کارآفرینی بوشهر با عنوان استارت‌آپ ویکند در بهمن و اسفند سال ۹۳ در دانشگاه خلیج‌فارس با حضور ۱۰۰ شرکت‌کننده برگزار شده بود.