برگزاری نخستین استارت‌آپ ویکند گردشگری و کشاورزی در لرستان
رییس بنیاد نخبگان لرستان

برگزاری نخستین استارت‌آپ ویکند گردشگری و کشاورزی در لرستان

رییس بنیاد نخبگان لرستان از برگزاری نخستین استارت‌آپ ویکند گردشگری و کشاورزی در این استان خبر داد.

نخستین استارت‌آپ ویکند گردشگری و کشاورزی ۸ تا ۱۰ آذرماه ۹۶ باهدف تقویت روحیه ایده‌پردازی، ترویج گفتمان کارآفرینی و جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری با تکیه‌بر توانمندی‌های بالقوه استان لرستان در دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود. با توجه به نیازسنجی جامعه‌ی استانی و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تأکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوه لرستان، رویداد استارت‌آپ گردشگری به همت این بنیاد استانی برگزار می‌شود.

رییس بنیاد نخبگان لرستان افزود: ایجاد انگیزه میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های نظام کنونی علم و فناوری کشور است و به همین دلیل یکی از اهداف ایدوکا نیز همین مهم است.

امیری یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تا پیش از برگزاری استارت‌آپ ویکندگردشگری لرستان دو پیش رویداد با موضوع گردشگری و کشاورزی در دانشگاه لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود.

استانداری لرستان در همکاری و هماهنگی این رویداد مهم نقش بسیار برجسته‌ای را ایفا کرده است و دستگاه‌های علمی و فناورانه استان در برگزاری این رویداد همکاری لازم را دارند.

نخستین استارت‌آپ ویکندگردشگری به همت بنیاد نخبگان استان لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و حمایت مرکز شتاب‌دهی نوآوری و همکاری استانداری لرستان، ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و دستگاه‌های علمی و فناورانه استان لرستان برگزار می‌شود.