آغاز ثبت‌نام رویداد کارآفرینی چکاوک
دانشگاه علامه طباطبایی در حوزه علوم انسانی برگزار می‌کند

آغاز ثبت‌نام رویداد کارآفرینی چکاوک

رویداد کارآفرینی چکاوک از دوم تا ۱۰ آذرماه در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

سال گذشته دانشکده اقتصاد علامه طباطبایی به همراه مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی و با هدف آموزش و ترویج مفاهیم راه‌اندازی کسب‌وکار بین دانشجویان علوم انسانی اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان رویداد چکاوک کرد. امسال نیز دومین دوره از این رویداد از دوم تا ۱۰ آذرماه در همین دانشکده برگزار خواهد شد.

تمامی کسانی که ایده‌ای نوآورانه برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا تخصص‌های عمومی برای حضور موثر و همکاری در یک تیم و یا تنها انگیزه کافی برای ورود به این حوزه را دارند می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

زمان‌بندی این رویداد به شرح زیر است:

۲ و ۳ آذرماه: کارگاه‌های عمومی و تخصصی

۴ تا ۶ آذرماه: mentor ship session

۹ و ۱۰ آذرماه: ادامه کارگاه‌های عمومی و تخصصی و برگزاری اختتامیه

در کارگاه‌های عمومی و تخصصی سازوکار تبدیل ایده خود به یک کسب‌وکار ایده‌آل را آموزش داده می‌شود. در روز اختتامیه نیز تیم‌ها از ایده خود دفاع می‌کنند و با نظرات داوران تیم‌های اول تا سوم انتخاب خواهند شد.

 همچنین جوایز نفیسی شامل هدایای نقدی و حمایت مرکز کارآفرینی دانشگاه علامه طباطبایی برای ۳ ایده منتخب در این رویداد در نظر گرفته شده است.

ثبت‌نام در رویداد به‌صورت انفرادی و گروهی امکان‌پذیر است و فرآیند تیم‌سازی در روز اول انجام خواهد شد.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در رویداد چکاوک می‌توانند به سایت چکاوک مراجعه کنید. همچنین اگر ثبت‌نام را از اول تا ۱۰ آبان ماه نهایی کنید، می‌توانید از ۲۵ درصد تخفیف ویژه برخوردار شوید.