معرفی استارت‌آپ؛ فیکس‌فیکس: کلینیک تخصصی دستگاه‌های هوشمند

معرفی استارت‌آپ؛ فیکس‌فیکس: کلینیک تخصصی دستگاه‌های هوشمند

نیاز مشتریان به دریافت سرویس‌ها و خدمات نوین باعث شد تا این خدمات در قالب شرکت فیکس‌فیکس ارایه شود.

فیکس‌فیکس، کلینیک تخصصی ارایه تعمیرات و خدمات دستگاه‌های هوشمند الکترونیک در ایران است که سرویس‌های خود را در دو بخش تعمیرات و خدمات تخصصی انجام می‌دهد.

تعمیرات موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر، عیب‌یابی و رفع مشکل دستگاه‌ها را با استفاده از سایت فیکس‌فیکس می‌توانید انجام دهید.

این شرکت با اتکا به سابقه ۱۹ ساله تامین‌کننده قطعات اصلی، ارایه‌دهنده خدمات کارشناسی است که با کمک مهندسان با تجربه، تکنسین‌های مجرب، دسترسی به قطعات اصلی، استفاده از مدرن‌ترین ابزار تخصصی تعمیرات و پیروی از بالاترین استانداردهای جهانی، زمینه‌ساز ارتقای سطح کیفی در ارایه خدمات کارشناسی و تعمیرات تخصصی دستگاه‌های هوشمند الکترونیک به کمک مشتریان می‌شتابد.

تعمیرات تخصصی در دو بخش نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انجام می‌شود. خدمات تخصصی نیز شامل فرستادن کارشناس به محل، رفع اشکال از راه دور و پرسش و پاسخ رایگان است.

از مزایای تعمیرات موبایل و سایر دستگاه‌ها در فیکس‌فیکس می‌توان به برآورد هزینه رایگان، پیک رایگان، تعمیرکار مجرب،‌ حفظ اطلاعات شخصی، رهگیری وضعیت تعمیرات موبایل،‌ قطعات اصلی،‌ تعمیر در محیط قرنطینه، سریع‌ترین زمان تعمیر موبایل، پرداخت در محل و ضمانت ۷ روزه اشاره کرد.