fa-IR
آغاز ثبت نام دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

آغاز ثبت نام دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

ثبت نام دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران طبق زمان‌بندی اعلام شده صبح امروز چهارشنبه ۲۶ مهرماه آغاز شد و از این لحظه شرکت‌کنندگان می‌توانند با ورود به پروفایل خود و اضافه کردن اثر، در این جشنواره شرکت کنند.

تیم فنی جشنواره تلاش خیلی زیادی انجام داده تا وب‌سایت جدید جشنواره وب و موبایل ایران را با بهترین کیفیت ممکن آماده کند، اما به هرحال انجام هیچ کاری خالی از اشکال نیست و ممکن است در فرایندهای ثبت نام با مشکلاتی مواجه شوید. لطفا مشکلات موجود را از طریق آدرس ایمیل support@iwmf.ir با ما درمیان بگذارید و منتظر برطرف شدن آن بمانید.

امسال تغییری در روند ثبت نام اپلیکیشن‌های موبایل داشتیم و کسانی که قصد دارند در این بخش شرکت کنند در صورتی که اپلیکیشن اندروید داشته باشند باید از طریق کافه بازار در جشنواره شرکت کنند و کسانی که اپلیکیشن ios داشته باشند باید از طریق سیب اپ در جشنواره شرکت کنند. تبادل اطلاعات بین مارکت‌ها و جشنواره وب و موبایل ایران ممکن است در ابتدا به‌صورت کامل آماده نباشد، اما طی چند روز آینده مشکلات احتمالی به‌طور کامل رفع خواهد شد.

در تلاشیم که امسال شبکه‌های اجتماعی و استارت‌آپ‌ها نیز در بخش‌های مجزا امکان حضور در جشنواره وب و موبایل ایران را داشته باشند و اخبار آن به‌زودی به اطلاع شما خواهد رسید. برای اطلاع از آخرین اخبار مربوطه، مطالب بلاگ جشنواره را دنبال کنید تا هیچ خبری را از دست ندهید.

در پایان امیدواریم بتوانیم تمام نواقص را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف کنیم و تلاش‌های شبانه‌روزی تیم اجرایی باعث شود در این دوره، تجربه بهتری از شرکت در جشنواره وب موبایل ایران داشته باشید.