معرفی استارت‌آپ؛ شلفی، فروشگاه اینترنتی کتاب

معرفی استارت‌آپ؛ شلفی، فروشگاه اینترنتی کتاب

اینترنت روش‌های تجارت و خرید را متحول کرده است. امروزه دیگر کمتر کسی بدون مراجعه به اینترنت اقدام به خرید می‏‌کند. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. در عصر حاضر ارزش زمان بیش از هر چیزی است. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی برای فعالیت‏‌هایی مانند خرید برای بسیاری از افراد اولویت خود را از دست داده است.
شلفی به‌عنوان اولین فروشگاه اینترنتی کتاب‌های دست دوم، کلکسیونی و نفیس، امکان خرید مستقیم از سایت را برای مشتریانش فراهم آورده است. این سایت به دوست‌داران کتاب، کلکسیونرها و مجموعه‌داران کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمام ممکن اقدام به یافتن و خرید کتاب‌های مورد نیاز خود کنند. شلفی با همکاری چند تن از قدیمی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین فعالان بازار کتاب راه‌اندازی شده و از تیم پشتیبانی حرفه‌ای بهره می‌برد. بر این اساس شلفی علاوه بر فروش و تهیه کتاب‌های موجود در سایت اقدام به اخذ سفارش برای یافتن کتاب‌های مد نظر کاربران گرامی می‌کند. برای استفاده از این امکان کاربران باید به بخش کتاب‌یاب شلفی مراجعه کنند. در مجموع سایت شلفی خدمات زیر را ارایه می‌کند:


۱. فروش آنلاین کتاب: شلفی فروشگاه اینترنتی کتاب‌های دست دوم، کلکسیونی و نفیس است و به مشتریان امکان خرید آنلاین این کتاب‌ها را می‌دهد. کتاب‌هایی که در شلفی برای فروش ارایه شده‌اند تماما در انبار ما موجود هستند و در صورت ثبت سفارش توسط کاربر بلافاصله کتاب برای خریدار ارسال می‌شود.


۲. کتاب‌یاب شلفی: کتاب‌های نایاب زیادی در بازار کتاب وجود دارند. هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند توانایی تهیه هر کتابی را دارد؛ اما با توجه به شناخت تیم حرفه‌ای ما از بازار کتاب ما می‌توانیم با احتمال زیادی بسیاری از کتاب‌های مورد نظر شما را پیدا کنیم. شما می‌توانید در بخش کتاب‌یاب شلفی فرم تقاضا برای یافتن کتاب مورد نظر خود را تکمیل کنند تا شلفی اقدام به جست‌وجو برای یافتن کتاب مورد نظر شما کند. در صورتی که شلفی ظرف مدت ۱۰ روز کتاب را یافت کارشناسان شلفی با شما تماس خواهند گرفت و شما پس از پرداخت هزینه می‌توانید کتاب را دریافت کنید.
در مجموع کتاب‌هایی که در شلفی ارایه می‌شوند در دسته‌های کلکسیونی، تاریخی، رمان، هنری، ادبی، مذهبی، روانشناسی، حقوق، مهندسی، پزشکی، اقتصاد، مدیریت، حسابداری و ... قرار می‌گیرند. در حال حاضر تمرکز سایت روی کتاب‌های دست دوم است و بنیان‌گذاران تلاش دارند مجموعه کاملی از کتاب‌های دست دوم که بسیاری از مشتریان به آنها دسترسی ندارند را در سایت ارایه کنند.
اگر شما هم به دنبال کتابی هستید، می‌توانید به سایت شلفی سری بزنید، شاید کتاب مورد نظرتان در سایت موجود باشد، ضمن آنکه اگر کتاب مورد نظرتان در سایت عرضه نشده بود، می‌توانید فرم کتاب‌یاب را تکمیل کنید تا شلفی تلاش خود را برای یافتن آن انجام دهد.