fa-IR
دوازدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ در اراک آغاز به‌کار می‌کند
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ در اراک آغاز به‌کار می‌کند

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی گفت: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ و دومین نمایشگاه بانوان توانمند و مشاغل خانگی در اراک آغاز به‌کار می‌کند.

مهدی جهان‌میرزایی با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ در اراک اظهار داشت:‌ دوازدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ و دومین نمایشگاه بانوان توانمند و مشاغل خانگی ۲۴ تا ۲۸ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های غرب ایران برپا می‌شود.

وی افزود: دوازدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ اراک در فضایی به وسعت ۵ هزار مترمربع با حضور بیش از ۷۰ شرکت‌کننده از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی با اشاره به اینکه این نمایشگاه بزرگ‌ترین گردهمایی فعالان IT در استان مرکزی است، بیان کرد: نزدیک به ۳۵ استارت‌آپ با رویکرد کسب‌وکار فناورانه برای اولین بار در این نمایشگاه به رقابت می‌پردازند.

جهان میرزایی بیان کرد: برترین برندهای تلفن همراه با گارانتی‌های معتبر در این نمایشگاه حضور دارند و در بخش رباتیک علاوه بر حضور تیم‌های رباتیک دانشگاه‌ها، مسابقاتی در لیگ‌های مختلف هر روز در نمایشگاه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه گروه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار، دولت و بانکداری الکترونیک، امنیت، اتوماسیون اداری، موبایل و تبلت، هوشمندسازی، مراکز آموزشی و پژوهشی، ماشین‌های اداری، برق و مخابرات، اینترنت، شبکه و ارتباطات، رباتیک، بازی‌های رایانه‌ای، استارت‌آپ‌ها و رسانه‌های دیجیتال حضور دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی عنوان کرد: حضور اپراتورهای اینترنت و تلفن همراه از جمله نکات کلیدی این نمایشگاه است که موضوع شهروند الکترونیک و بستر داده‌های همراه را به‌طورکلی مورد هدف قرار داده است.

جهان میرزایی اظهار کرد: سیزده عنوان سمینار تخصصی آموزشی با حضور برترین اساتید کشور برگزار می‌شود و از ویژگی‌های دیگر این نمایشگاه حمایت همه‌جانبه‌ اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، ‌دفتر فناوری اطلاعات و‌ شبکه‌ دولت استانداری مرکزی است.

وی اضافه کرد: دومین نمایشگاه بانوان توانمند و مشاغل خانگی نیز به‌صورت هم‌زمان در فضایی به وسعت ۳۰۰۰ مترمربع در غالب ۱۲۷ غرفه از استان‌های مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی و غربی، فارس، کرمانشاه، کرمان، کردستان، اصفهان و مرکزی با حضور بانوان کارآفرین و فعال در حوزه مشاغل خانگی برگزار می‌شود.