fa-IR
معرفی استارت‌آپ؛ موپُن: مرجعی برای کدهای تخفیف

معرفی استارت‌آپ؛ موپُن: مرجعی برای کدهای تخفیف

احتمالا موبایل یا لباس خاصی را در یکی از فروشگاه‌های اینترنتی همچون دیجی‌کالا یا بامیلو پسند کرده‌اید، شاید شما بخواهید از تاکسی‌های اینترنتی همچون اسنپ و تپسی استفاده کنید، شاید هم می‌خواهید از اسنپ‌فود و یا ریحون، غذا سفارش دهید، یا می‌خواهید به سفر بروید و لازم باشد تا بلیت و هتل خود را رزرو کنید، خرید بلیت سینما و تئاتر یا دانلود قانونی فیلم و آهنگ چطور؟

دیدن محتوای آموزشی و خرید آنلاین کتاب هم گزینه بدی نیست. درخواست آنلاین پیک موتوری، مراکز مشاوره اینترنتی، خشک‌شویی آنلاین، چاپ آنلاین، سفارش اینترنتی نان، هاست و دامین و خدمات دفتری همچون فکس اینترنتی را هم به آن‌ها اضافه کنید.

بیشتر از این شما را خسته نمی‌کنیم. در هر یک از مراکز خدماتی اینترنتی که به چند مورد آن اشاره شد، هنگام خرید، با گزینه‌ «اگر کد تخفیف دارید اینجا وارد کنید» مواجه شده‌اید. ای کاش جایی وجود داشت که می‌توانستید به آن کد تخفیف دسترسی داشته باشید. بله درست حدس زده‌اید! ما اینجاییم تا آن کد تخفیف را به رایگان در اختیار شما بگذاریم تا حس خوب و شیرین خرید ارزان‌تر را، به شما هدیه دهیم. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت موپن مراجعه کنید.