fa-IR
زمینه تعامل سرمایه‌گذاران و فعالان دانش‌بنیان ایجاد می‌شود
با برگزاری رویداد جذب سرمایه

زمینه تعامل سرمایه‌گذاران و فعالان دانش‌بنیان ایجاد می‌شود

نخستین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal با هدف جلب سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به کسب‌وکارهای دانش‌بنیان بومی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود.

نخستین دوره از رویدادهای Tech Deal با رویکرد Investor Day و با هدف معرفی طرح‌های فناورانه در حوزه تجهیزات پزشکی و فناوری‌های پیشرفته برای به جذب سرمایه‌گذاران به این طرح‌ها، با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتاق بازرگانی تهران، مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف به‌عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری برای حمایت از طرح‌های نوآورانه و در یک روز برگزار می‌شود.

 

ایجاد زمینه تعامل صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران

این رویداد فرصتی را فراهم می‌آورد تا سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع مرتبط نیز برای حضور در این رویداد، با برگزاری نشست‌های گوناگون با یکدیگر مذاکره کنند و ضمن ارائه توانمندی‌های خود، زمینه توسعه کسب‌وکارهای فناور و دانش‌بنیان در عرصه صنعت فراهم شود. در این رویداد، سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع با جدیدترین فناورانه و کسب‌وکارهای دانش‌بنیان حوزه کاری خود که توسط فعالان فناور خلاق و نوآور بومی ایجاد شده‌اند آشنا می‌شوند

علاوه بر حضور فناوران و صاحبان طرح‌های نوآورانه که به ارائه طرح‌ها و دستاوردهای خود می‌پردازند، همچنین صنعتگران و صاحبان کسب‌وکارهای گوناگون، بنگاه‌های سرمایه‌گذاری، مشتریان بالقوه اختراعات و نیز هیات داوران که شامل منتخبی از خبرگان هر صنعت هستند در این رویداد یک‌روزه حضور خواهند یافت.

 

برگزاری دو پنل تخصصی

از برنامه‌های رویداد Tech Deal می‌توان به برگزاری ۲ پنل تخصصی با هدف آشنایی صاحبان ایده و کسب‌وکارها با حوزه‌های مهم فناوری اشاره کرد. بر همین اساس پنل تخصصی تجهیزات پزشکی از ساعت ۹ تا ۱۲ و نانوفناوری از ساعت ۱۴ تا ۱۷ برگزار می‌شود.

 مهم‌ترین ویژگی متفاوت این رویداد با سایر رویدادهای مشابه را استفاده از داوران خبره هر صنعت برای ارزیابی طرح‌های فناورانه و راستی آزمایی ایشان در روز رویداد دانست.

نخستین رویداد Tech deal چهارشنبه ۲۶ مهرماه با معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب‌وکارهای فناور، برگزاری پنل‌های تخصصی و نشست‌های مذاکره میان صاحبان کسب‌وکارها و سرمایه‌گذاران در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.