برگزاری استارت‌آپ فرصتی برای شناخت ایده‌های برتر

برگزاری استارت‌آپ فرصتی برای شناخت ایده‌های برتر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین گفت: برگزاری اردوی استارت‌آپ هدف و فرصتی برای شناخت ایده‌های برتر بود.
مرتضی موسی‌خانی با اشاره به دومین اردوی استارت‌آپ که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین طی چند روز گذشته برگزار شد، اظهار کرد: این اردو به مدت سه روز و با هدف شناخت ایده‌های برتر برگزار شد.

وی گفت: در دومین دوره از اردوی کارآفرینی، 11 ایده‌ کسب‌وکار مورد تأیید متخصصان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین قرار گرفت که پس از 54 ساعت کار و تلاش تیمی، تیم‌ها به ارائه‌ی ایده‌های خود پرداختند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ادامه داد: فعالیت‌های مناسب و مطلوبی در کشور در حوزه‌های مختلف به‌ویژه کارآفرینی صورت می‌گیرد و امیدواریم به مطالبات مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز از خام فروشی و حرکت به سمت تولید تکنولوژی، محصول و ثروت برسیم.

موسی‌خانی ادامه عنوان کرد: شهیدان با خون خود آسایش و آرامش دنیای امروز کشور را فراهم ساخته‌اند، البته ادامه دادن راه آنان با کار و تلاش مضاعف برای سربلندی ایران اسلامی محقق می‌شود.

وی ادامه داد: شکست‌ در مسابقاتی همچون استارت‌آپ‌ها فرصتی برای بازگشت به موفقیت بوده و برای رسیدن به هدف، رفع نواقص فعالیت‌ها نیازی ضروری است.

این مسئول یادآور شد: در اردوی استارت‌آپ استان قزوین، محمدحسین لک 14 ساله به‌عنوان کوچک‌ترین عضو و صفر لک، 44 ساله به‌عنوان بزرگ‌ترین عضو شرکت‌کننده بودند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ادامه داد: شرکت یونیلیور و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به‌عنوان حامیان مالی اردوی استارت‌آپ بود که به سه ایده‌ برگزیده این اردو جوایز نفیسی اهدا شد.