امتیاز ویژه جشنواره وب و کسب‌وکار برای شرکت‌های طراح وب

امتیاز ویژه جشنواره وب و کسب‌وکار برای شرکت‌های طراح وب

مسئول دبیرخانه دومین جشنواره وب و کسب‌وکار با اشاره به برگزاری دومین جشنواره کسب وکار در آذرماه سالجاری گفت: بنگاه‌ها و شرکت‌های طراح وب‌سایت و پورتال حاضر در جشنواره امسال از امتیازات ویژه ای برخوردار می‌شوند.

امتیاز ویژه جشنواره وب و کسب‌وکار برای شرکت‌های طراح وب

فرزاد اسماعیل‌زاده با اشاره به این که امروزه شاهد رشد و گسترش بی وقفه فضای مجازی و رویکرد روزافزون بنگاه‌ها، صاحبان صنایع سبک و سنگین، بازرگانان و معدن داران به توسعه کسب‌وکار بر پایه وب هستیم، افزود: به طور حتم این اتفاق برخورداری از وب‌سایت کارآمدتر، به روز و بر پایه علوم و فناوری های ارتباطی را بیش از پیش ضروری ساخته است.

وی ادامه داد: در همین راستا به همت دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت جشنواره وب و کسب‌وکار، دومین جشنواره وب و کسب‌وکار با رویکرد ارزیابی موثر وضعیت وب‌سایت یک بنگاه بر اساس مجموعه شاخص هایی در حوزه‌های مختلف از جمله محتوا و طراحی، خدمات الکترونیک، سیستم های ارتباط با مشتری، معرفی بنگاه‌ها و محصولات برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: در این جشنواره شرکت‌کنندگان و صاحبان بنگاه‌ها و مدیران فناوری اطلاعات با بسیاری از نکته‌ها در بهبود وضعیت خود در فضای وب و اینترنت آشنا می‌شوند.

وی با اشاره به حضور بنگاه‌های بزرگ، متوسط و کوچک اقتصادی در حوزه‌های مختلف از جمله صنعتی، معدنی، تجاری، بانک‌ها، شرکت‌های بیمه، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در دومین جشنواره کسب‌وکار گفت: برگزاری این جشنواره فرصت مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی حضوری شرکت‌های طراح پورتال و وب‌سایت و همکاران فعال در زمینه فناوری اطلاعات است.

مسئول دبیرخانه دومین جشنواره وب و کسب‌وکار با بیان اهمیت و اعتبار نشان برتر تعاملات الکترونیکی که بنگاه‌های برتر دریافت می‌کنند، گفت: این نشان از سوی اعضای شورای سیاست‌گذاری تدوین شده و اعتبار و رسمیت خود را از اعضای بلندپایه آن شورا دریافت می‌کند.

به گفته اسماعیل‌زاده، دریافت نشان برتر تعاملات الکترونیکی به‌منزله رعایت استانداردهای تعاملات و خدمات الکترونیکی است و از این نظر برای بنگاه‌های تجاری حائز اهمیت است.

مسئول دبیرخانه دومین جشنواره وب و کسب‌وکار در ادامه اعلام کرد: در این جشنواره بنگاه‌های دارای وب‌سایت یا پورتال برتر، نشان برتر تعاملات الکترونیکی و شرکت‌های طراح وب‌سایت و پورتال آنان نیز لوح تقدیر دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: برای این دوره از جشنواره به شرکت‌هایی که پورتال و وب‌سایت طراحی شده از سوی آنان مفتخر به دریافت نشان برتر تعاملات الکترونیک شوند، لوح تقدیر صادر و در وب‌سایت جشنواره لوگو و لینک وب‌سایت آن شرکت درج خواهد شد.

دومین جشنواره وب و کسب‌وکار در بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری با موضوع محوری ارزیابی وب‌سایت و پورتال و سامانه‌های تحت وب این بنگاه‌ها با تمرکز بر فرآیندها و خدمات الکترونیکی و با هدف گسترش و ارتقای اثربخشی فناوری اطلاعات در فضای کسب‌وکار، آذر ماه امسال با اهداء نشان برتر تعاملات الکترونیکی به برگزیدگان این جشنواره برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در دومین جشنواره وب و کسب‌وکارمی توانند با مراجعه به وب‌سایت جشنواره در این جشنواره ثبت‌نام کنند.