معرفی استارت‌آپ: اُتیچر؛ بستری برای یادگیری زبان‌های خارجی

معرفی استارت‌آپ: اُتیچر؛ بستری برای یادگیری زبان‌های خارجی

اُتیچر، بستری برای یادگیری زبان‌های خارجی توسط استادان بومی Native است که زبان مادری خود را به‌صورت زنده به زبان‌آموزان آموزش می‌دهند. اُتیچر برای اولین بار در ایران این خدمات را ارایه می‌دهد.
اُتیچر بر این عقیده است که یکی از موثرترین و سریعترین راه‌هایی که می‌توان زبان دومی را فرا گرفت، مهاجرت به آن کشور و یادگیری آن زبان از مردم خود آن کشور است. ولی این برای همه میسر نیست و هزینه‌های آن هم بسیار بالا است. بنابراین اُتیچر بستری را فراهم کرده است که افراد می‌توانند به صورت زنده زبان دوم مورد علاقه خود را از استادان بومی خارجی به‌صورت طبیعی یاد بگیرند.
یادگیری در هر زمان و هر کجا،کاهش هزینه‌ها، سرعت یادگیری و تقویت مکالمه بسیار سریع و آشنایی با فرهنگ کشورهای مختلف از مزایای این روش آموزشی است. یکی دیگر از مزایای اُتیچر، کار کردن آن با سرعت اینترنت در ایران است.
در اُتیچر زبان‌آموزان می‌توانند استاد مورد نظر خود را بر اساس فاکتورهای مختلفی همچون فیلم دمو، معرفی‌نامه، رزومه، نظرات زبان‌آموزان قبلی و سایر گزینه‌ها به راحتی انتخاب کنند. همچنین هر یک از استادان دارای تقویم هفتگی هستند که زبان‌آموزان می‌توانند از خانه‌های سبز رنگ، جلساتی را برای خود رزرو کنند. در روز و ساعت رزرو شده، معلم نیز در کلاس شما حضور خواهد یافت. فقط کافی است روی دکمه شروع کلاس از طریق لپ‌تاپ یا موبایل کلیک کنید و به‌صورت زنده با معلم‌تان به زبان‌آموزی بپردازید.
دانشجویان متقاضی اخذ آیلتس و تافل، کودکان مهدکودکی به‌منظور کسب لهجه طبیعی، مدیران عالی رتبه کشور، خلبانان، پزشکان، کارشناسان صنعت نفت، کشتیرانی، بهداشت و گروه‌های دیگر می‌توانند از طریق وب‌سایت اُتیچر از امکانات آموزش زبان استفاده کنند.