fa-IR

پرداختم ، پلتفرم پرداخت کرایه تاکسی روی بستر موبایل

۱۶/۹۸MB مصاحبه با میلاد سترک مدیر بازاریابی استارت‌آپ پرداختم
گفتگو با
مصاحبه

پرداختم ، پلتفرم پرداخت آسان کرایه تاکسی روی بستر موبایل است که راننده و مسافر را از دغدغه پول خرد رها می‌کند.

http://www.pardakhtam.ir 

https://t.me/pardakhtam 

https://www.instagram.com/pardakhtam ایده پرداختم چگونه شکل گرفت؟

زمانی که تیم پرداختم فعالیت‌شان را آغاز کرده بودند من وارد تیم شدم.

سرویس پرداختم برای کاربرانی که از این سرویس استفاده می‌کنند چه خدماتی را ارائه میدهد؟

با استفاده از سرویس پرداختم زمانی که مسافر سوار تاکسی می‌شود دیگر نه مسافر و نه راننده درگیر جابجایی پول نخواهند شد. راننده برای برگرداندن باقی پول به مسافر نیاز دارد که پول خرد تهیه کند، و تهیه کردن پول خرد برای راننده هزینه دارد.

با سرویس پرداختم مسافر می‌تواند بسیار راحت با موبایل خود کرایۀ تاکسی را به راننده پرداخت کند.

چگونه این کار را انجام میدهید؟

بروشور راهنما داخل ماشین به همراه کد راننده نصب شده است زمانی که مسافر سوار ماشین می‌شود آن بروشور را مطالعه می‌کند. مسافر می‌تواند از طربق ربات تلگرام و یا نرم‌افزار پرداختم، وارد کردن کد راننده، پرداخت را در لحظه انجام دهد.

چه بازخوردهایی از کاربران دریافت کرده‌اید؟

خوشبختانه بازخوردهای بسیار خوبی دریافت کردیم، البته تعدادی هم انتقاداتی داشتند که درصدد برآورده کردن آن‌ها هستیم. اکثر مسافران تمایل دارند که این کار آفلاین انجام شود که تا چند وقت دیگر این اتفاق خواهد افتاد.

 سرویس پرداختم چه ویژگیهای خلاقانهای برای جذب مخاطب دارد؟

کاربری بسیار راحت آن.

چگونه رانندگان را متقاعد میکنید تا از سرویس پرداختم استفاده کنند؟

بازاریابی را به صورت چهره به چهره با رانندگان انجام می‌دهیم. همیشه سر خط کنار راننده‌ها حضور داریم و سعی می‌کنیم این ارتباط را خارج از فضای شرکت با آنها داشته باشیم، به نظر من با این کار می‌توانیم اعتمادسازی کنیم.

در حال حاضر چه تعداد کاربر دارید و چه سیاستی برای جذب بیشتر کاربران در نظر گرفته اید؟

تعداد کاربران را نمی‌گویم.

در برقراری ارتباط و مذاکراتتان چه فاکتورهایی از پرداختم را میگویید که افراد برای همکاری با شما قانع شوند؟

محیط کاربری راحت و سرعت بالا در پرداختم از فاکتورهای بسیار مهم است. قرار بود از سال ۸۸ در تاکسی‌های تهران دستگاه پوز بدهند ولی این کار از سمت نهادهای دولتی بزرگ اجرایی نشد. پرداختم با تیم بزرگی که دارد به بازار ورود کرده و در حال رشد است.

تیم پرداختم در حال حاضر  چند نفر است و با این افراد چگونه آشنا شدید؟

تیم پرداختم تشکیل شده از ۵ نفر با تخصص‌های مختلف است که ۳ نفر از این افراد توسعه‌دهنده هستند، دو نفر در حوزۀ بازاریابی کار می‌کنند. با محمدعلی حجت، در دانشگاه تهران هم‌دانشگاهی بودیم. اعضای تیم پرداختم از طریق مختلف گرد هم آمده‌اند. در رویدادهای مختلف، کانال‌های استخدامی حوزۀ استارتاپ‌ها و شبکه ارتباطاتی دوستان، جذب نیرو انجام شده است.

قبل از اینکه استارت‌آپی راه‌اندازی کنید تصوراتی داشتید، الان که وارد استارت‌آپ شده‌اید تا چه اندازه تصورات شما نسبت به قبل تغییر کرده است؟ اگر به گذشته برگردید چه مهارت‌هایی را آموزش می‌بینید؟

اگر به عقب برگردم صددرصد سعی می‌کنم علمم را در زمینۀ بازاریابی به شدت افزایش دهم چون هر روز در این کسب‌و‌کار با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شویم که نیاز دارد روز به روز بیشتر یاد بگیرم.