fa-IR
تجارت الکترونیکی ارتباط فردا از برترین‌های پارک فن‌آوری‌ پردیس شد

تجارت الکترونیکی ارتباط فردا از برترین‌های پارک فن‌آوری‌ پردیس شد

برترین شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدکننده محصولات بر پایه دانش در پارک فن‌آوری‌ پردیس مورد تقدیر قرار گرفتند.

بنابر اعلام شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فن‌آوری‌ پردیس، با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، سیدعباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه و سایر معاونان وزارت امور خارجه، سورنا ستاری معاون علمی و فن‌آوری‌ رییس‌جمهور، سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فن‌آوری‌ نانو و جمعی از مدیران ارشد دولت و نهادهای صنفی و فعالان پارک، برگزار شد.

در این اجلاس، شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر کشور در حوزه توسعه کسب‌وکار معرفی شده و تندیس و لوح تقدیر توسط ظریف و ستاری به مدیرعامل این شرکت، اهدا شد.

پارک فن‌آوری‌ پردیس با رویکردی حمایتی و تشویقی همواره در نظر داشته است تا به شیوه‌های مختلف نسبت به ایجاد بستری مناسب برای تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز تحقیق و توسعه جهت رشد و پویایی در زمینه‌های گوناگون فن‌آوری‌ اطلاعات و ارتباطات، اقدام کند. بدین‌منظور، هر ساله اجلاسی با حضور مدیرعامل‌های شرکت‌های عضو، سیاست‌گذاران حوزه فنآوری‌، تصمیم‌سازان حوزه صنعت و فنآوری‌ و اعضای هیأت امنا و شورای پارک برگزار شده و طی آن، بهترین شرکت‌های عضو پارک فن‌آوری‌ و سازمان‌ها و افراد همکار در زمینه‌های مختلفِ مرتبط، معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.