برگزاری نخستین مجمع جهانی تجارت الکترونیک در تهران

برگزاری نخستین مجمع جهانی تجارت الکترونیک در تهران

نخستین مجمع جهانی تجارت الکترونیک، با هدف کاوشی در آینده علم فن‌آوری در سطح ملی و بین‌المللی با محوریت ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه در تهران برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی مجمع جهانی تجارت الکترونیک با اعلام این خبر اظهار کرد: هزاره سوم، عصر طلایی و دگردیسی اقتصاد جهان است که تحولات شگرف در حوزه فن‌آوری‌های ارتباطی و الکترونیکی را شاهد هستیم.
شهره ماهی صفت افزود: خوشبختانه حوزه فعالیت این حوزه در کشور ما نیز فراهم شده و با رشد روزافزون استارت‌آپ‌ها و زودبازده بودن آن، این فرصت حیاتی برای کشور ما در رقابت با جهان بیش از پیش فراهم آورده است.
وی تصریح کرد: از آنجا که نقش تجارت الکترونیکی در مدیریت کسب‌وکار به‌سرعت از یک ابزار تجاری مفید به یک راهبرد تجاری سودآور تغییر یافته، توسعه راهبردهای موثر برای استفاده از مزیت‌های رقابتی برای موفقیت در این بازه زمانی امری ضروری است.
به گفته ماهی‌صفت، در همین راستا اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک در تهران برگزار می‌شود تا فرصتی باشد مدیران، متخصصان و کارآفرینان با آخرین رویکردهای علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف تجارت الکترونیک، کسب‌وکار و چالش‌های این حوزه به‌طور ملموس آشنا شوند.
وی ادامه داد: با حضور در این رویداد حرفه‌ای و استفاده از تجربیات و دانش به‌روز و ارزشمند استادان و چهره‌های موفق تجارت الکترونیک با تحولات جهانی همگام خواهیم شد.
اولین مجمع جهانی تجارت الکترونیک با حضور استادان بین‌المللی مطرح در حوزه تجارت الکترونیک و بزرگان و نخبگان این حوزه، ۲۸ مهرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مجمع جهانی تجارت الکترونیک مراجعه کنند.