۱۴ شهریور آغاز ثبت‌نام آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان

۱۴ شهریور آغاز ثبت‌نام آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان

رییس مجموعه رقابت‌های تخصصی مهارت‌سنجی فناورد گفت:ثبت‌نام نخستین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان کشور از روز سه‌شنبه ۱۴ شهریور آغاز می‌شود.

محمدحسین قمری روز دوشنبه در نشست خبری نخستین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان کشور در سخنانی با اشاره به اینکه فرایند طراحی این آزمون از سال ۱۳۹۵ پیش بینی شده است گفت: حجم بالای شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان ایجاب می‌کرد که شرکت فناورد ایده برگزاری آزمون استخدامی به منظور تسهیل جذب فارغ‌التحصیلان ماهر دانشگاهی را دنبال کند.

وی با اشاره به تشکیل شورای سیاست‌گذاری و برگزاری این آزمون تصریح کرد: هم‌اکنون شواری سیاست‌گذاری نخستین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان کشور با ایجاد ارتباطات مناسب با سایر نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط، در حال فراهم کردن تمهیدات لازم جهت برگزاری این آزمون است.

قمری اظهارکرد: این آزمون علاوه بر حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، از حمایت سایر نهادها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی نظیر وزارت کار، سازمان صدا و سیما، مرکز همکاری‌های فناوری ریاست جمهوری و دیگر نهادها در سال جاری برخوردار است.

وی با بیان اینکه، نخستین آزمون شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان در دو مرحله در نیمه دوم امسال برگزار می‌شود، از آغاز ثبت‌نام این آزمون از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه ۱۴ شهریورماه خبر داد و افزود: ثبت‌نام تا روز ۲۸ شهریور ادامه خواهد داشت و اعلام نتایج و آغاز مرحله مصاحبه و جذب نیز نیمه دوم مهرماه خواهد بود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان مراجعه کنند.