معرفی برترین سازمان‌های استفاده‌کننده از ابزار فناوری اطلاعات
در جشنواره وب و کسب‌وکار صورت می‌گیرد

معرفی برترین سازمان‌های استفاده‌کننده از ابزار فناوری اطلاعات

دومین جشنواره وب و کسب‌وکار بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری، برترین سازمان‌های صنعت و معدن و تجارت استانی برای استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در کسب‌وکار معرفی و تقدیر می‌شوند.

فرزاد اسماعیل‌زاده، مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت و دبیر دومین جشنواره وب و کسب‌وکار گفت: ابتدای مردادماه طی نامه‌ای به سازمان‌های استانی نحوه مشارکت سازمان‌های استانی اطلاع‌رسانی شد و تاکنون بر اساس اطلاعات دریافتی سازمان‌های صنعت معدن تجارت استان‌های خراسان جنوبی و زنجان بیشترین مشارکت را در این خصوص داشته‌اند.

اسماعیل‌زاده افزود: در دوره نخست جشنواره، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان موفق به کسب عنوان سازمان برتر استانی شد و رییس این سازمان لوح تقدیر مقام عالی وزارت و تندیس جشنواره را دریافت کرد.

وی اظهار کرد: بر اساس مصوبه کارگروه نظارت بر ارزیابی جشنواره و بر اساس شاخص‌های کیفی و کمی تدوین شده در این کارگروه، در مراسم پایانی دومین جشنواره وب و کسب‌وکار بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری که آذر ماه سال جاری با حضور مدیران عالی‌رتبه کشوری و به‌منظور معرفی بنگاه‌های برتر پیشرو در حوزه توسعه تعاملات الکترونیکی برگزار خواهد شد، برترین سازمان‌های صنعت و معدن و تجارت استانی در خصوص تشویق بنگاه‌ها برای استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در کسب‌وکار نیز معرفی و تقدیر می‌شود.