درخواست ۱۱ سرمایه‌گذار برای انعقاد قرارداد با استارت‌آپی‌ها

درخواست ۱۱ سرمایه‌گذار برای انعقاد قرارداد با استارت‌آپی‌ها

پس از برگزاری استارت‌آپ دموی گردشگری که با حمایت و اجرای فن بازار ملی ایران در مردادماه جاری در اتاق بازرگانی ایران انجام شد، ۱۱ شرکت سرمایه‌گذار جهت بستن قرارداد با استارت‌آپ‌ها اعلام آمادگی کردند.

مجریان برگزاری چهارمین استارت‌آپ گردشگری در حال رایزنی بین سرمایه‌گذاران و استارت‌آپی‌ها هستند و تا کنون چند جلسه برای رسیدن به توافق نهایی بین سرمایه‌گذاران و استارت‌آپی‌ها برگزار شده است.
بالا بودن کیفیت برگزاری رویداد کارآفرینی به نام استارت‌آپ دمو در حوزه گردشگری، مدیون همکاری و مشارکت ریاست فن‌بازار ملی ایران، اکبر قنبرپور و رییس کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و ورزش اتاق بازرگانی بوده است. 

فن‌بازار ملی ایران فضای کسب‌وکاری را ایجاد کرده که تا کنون در بازار ایران وجود نداشته است. از این رو سرمایه‌گذاران ضمن استقبال از استارت‌آپ دمو به عنوان طرحی جدید و موفق برای راه‌انداختن فضای کسب وکار در کشور آمادگی خود را جهت حضور پررنگ‌تر در فضاهای استارت‌آپی این چنینی اعلام کرده‌اند.

چهارمین استارت‌آپ دمو با محور گردشگری به همت فن بازار ملی ایران و حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، پارک فناوری پردیس و اتاق بازرگانی ایران و با حضور ۸ استارت‌آپ برگزیده فن بازار ملی مرداد ماه امسال برگزار شد.