افتتاح نخستین پارک کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ در اصفهان

افتتاح نخستین پارک کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ در اصفهان

نخستین پارک کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ کشور در اصفهان راه‌اندازی شد.

رییس نخستین پارک کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ کشور گفت: اجرای طرح‌های گروهی با حضور متخصصان، خلاقان و ایده‌پردازان جوان و ارائه خدمات صادقانه، شفاف وحرفه‌ای از اهداف راه‌اندازی این پارک است.

رسول رضوانی این پارک را پل ارتباطی بین خدمت‌گیرنده و خدمت‌دهنده  با رویکرد خدمات ویژه شهروندی(خوش) بیان کرد و افزود: شهروندان با سامانه تلفنی ۱۹۳ یا ثبت درخواست در اپلیکیشن خوش می‌توانند از ۱۴۰ خدمت این پارک در  محل سکونت درخواست‌دهنده استفاده کنند.

وی استفاده از ابزار روز برای گسترش فعالیت‌های اصناف را رویکرد اصلی این مجموعه نوین دانست و گفت: در مجموعه مجهز و خلاقانه پارک کسب‌وکارهای نوین اصفهان، ایده‌های نو و به روز افراد خلاق، ارایه و عملیاتی می‌شود.

رییس پارک کسب‌وکارهای نوین اصفهان با اشاره به اینکه با راه‌اندازی این مرکز زمینه اشتغال هزار جوان اصفهانی فراهم شده است افزود: همچنین در این مجموعه نوین ۱۱۴ غرفه از مشاغل و اصناف برتر و خوش‌نام اصفهان مستقر در پارک به ارایه خدمات شهروندی در محل می‌پردازند.

رسول رضوانی گفت: در این پارک با طراحی و ساخت بهترین اپلیکیشن‌های کسب‌وکار از هدر روی وقت مردم جلوگیری و مانع از ترددهای بی‌مورد درون‌شهری و ‌سردرگمی برای گرفتن خدمات می‌شود.

وی افزود: خرید مایحتاج روزانه از مراکز معتبر، خدمات ساختمانی، تأسیساتی، نظافتی، خدمات اداری نیابتی از جمله بانکی، بهزیستی، کمیته امداد، دفاتر پیشخوان، بیمه، خدمات ارتباطی، خدمات پزشکی همچون ویزیت پزشک در منازل، اعزام پرستار، سرم و تزریقات، خدمات ورزشی اوقات فراغت و تورهای گردشگری، خدمات آموزشی و تعمیراتی، تعمیر لوازم خانگی، رایانه و تلفن همراه از جمله خدماتی است که شهروندان می‌توانند با شماره تماس ۱۹۳ از این خدمات بهره‌مند شوند.

نخستین پارک کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ کشور در خیابان سعادت آباد اصفهان حدفاصل چهار راه فرایبورگ و میدان بسیج مستقر است.

با اجرای موفق این طرح در اصفهان، این پارک به‌زودی در استان‌های خراسان رضوی، همدان، آذربایجان شرقی و مازندران راه‌اندازی می‌شود.