برگزاری پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان در نمایشگاه GITEX 2017
به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

برگزاری پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان در نمایشگاه GITEX 2017

پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، در نمایشگاه GITEX 2017 دبی برپا خواهد شد.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان را در نمایشگاه GITEX 2017 را با هدف «توسعه صادرات و همکاری‌ها» و «افزایش تعاملات علمی، فناورانه و نوآورانه منطقه‌ای و بین المللی شرکت‌های دانش‌بنیان»، برگزار می‌کند.
این پاویون با هدف حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، همچنین معرفی محصولات و خدمات دانش‌بنیان برای توسعه بازار و افزایش صادرات برپا می‌شود.
سی و هفتمین دوره نمایشگاه امسال ۱۶ تا ۲۰ مهرماه (۸ تا ۱۲ اکتبر) سال جاری در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد. همزمان با برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران، چهارمین همایش معرفی فرصت های سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار در صنعت ICT ایران نیز برگزار می‌شود.
در این دوره از نمایشگاه ۱۲ شرکت فناوری در پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران حضور خواهند داشت که بخشی از آن شرکت های ذیل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و با حمایت مرکز مذکور در پاویون حضور خواهند داشت.
حدود ۷۰ درصد از هزینه‌های شرکت‌های دانش‌بنیان از جمله، هزینه غرفه و حمل‌ونقل محصولات در غرفه‌آرایی توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی پرداخت می‌شود.