ثبت‌نام ۳۸ نفر در گیم‌آپ تاکنون
متقاضیان تا ۱۵ شهریور فرصت ثبت‌نام دارند

ثبت‌نام ۳۸ نفر در گیم‌آپ تاکنون

دبیر اجرایی دومین رویداد استارت‌آپی بازی‌های موبایل (گیم‌آپ) با اشاره به اینکه مهلت ثبت‌نام در این رویداد استارت‌آپی تا ۱۵ شهریورماه تعیین شده است گفت: تاکنون ۳۸ نفر برای شرکت در گیم‌آپ ثبت‌نام کرده‌اند.
رضا محمدزاده اظهار کرد: تاکنون 38 نفر برای شرکت در رویداد استارت‌آپی بازی‌های موبایل (گیم‌آپ) ثبت‌نام کرده‌اند. ثبت‌نام‌ها تا ۱۵ شهریورماه یعنی یک روز پیش از آغاز رقابت‌ها ادامه خواهد داشت. پیش‌بینی می‌کنیم نزدیک به ۷۰ نفر برای شرکت در رویداد اقدام کنند.
وی افزود: با فعالیت‌هایی که انجام شده است، بنیاد ملی بازی‌های موبایل که معتبرترین نهاد بازی‌سازی در کشور است، از این رویداد استارت‌آپی اعلام حمایت کرده است و این موجب می‌شود تا ایده‌های برگزیدگان این رویداد راحت‌تر حمایت‌های لازم را دریافت کنند.
دبیر اجرایی دومین رویداد استارت‌آپی بازی‌های موبایل (گیم‌آپ) در خصوص برنامه‌های جانبی در نظر گرفته شده برای این رویداد، گفت: برنامه‌های مختلفی از جمله برگزاری مسابقات مختلف با جوایز نفیس و برگزاری یک تور گردشگری برای بازدید از خوزستان، آبادان و خرمشهر در نظر گرفته شده است.
محمدزاده درباره نحوه برگزاری این رویداد، اظهار کرد: در مرحله اول شرکت‌کنندگان ۶۰ ثانیه فرصت دارند تا ایده‌های خود را ارائه دهند. سپس از ایده‌های ارائه شده هشت تا ۱۰ ایده برای شرکت در مرحله بعد انتخاب می‌شوند. صاحبان ایده، تیم‌هایی تشکیل می‌دهند. براساس این ایده‌ها، بازی‌هایی برنامه‌ریزی می‌شود و در نهایت سه تیم برتر انتخاب می‌شوند.
وی افزود: با پارک علم و فناوری خوزستان و مرکز رشد، هماهنگی‌های لازم انجام شده است تا محلی برای اسکان تیم‌های اول تا سوم این رقابت‌ها در نظر بگیرند.
دومین رویداد استارت‌آپی بازی‌های موبایل کشور از ۱۶ تا ۱۸ شهریورماه در بخش‌های طراح بازی، طراح مرحله، گرافیست بازی و برنامه‌نویس و کار با موتوربازی در هتل کاروانسرای شهرستان آبادان برگزار می‌شود. اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری مسابقات در سایت ایوند موجود است.